PROBLEM Z PAWIAMI

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

PROBLEM Z PAWIAMI

Postprzez adamb » Wtorek, 22 Luty 2011 22:43

Witam wszystkich tak jak w temacie mam problem z pawiami mam 2 samce i 1 samice problem polega na tym że chodzą do mojego sąsiada na całe dnie a ostatnio nawet jeden samiec wszedł u niego na noc do komórki. Oddał mi na drugi dzień ale znam go i wiem że kiedyś może nie oddać. Teraz są dłuższy czas zamknięte odzwyczają się czy muszę je sprzedać lub zamienić się z kimś. To są pawie 2 letnie, wychowane u mnie z jajek.
adamb
 
Posty: 30
Rejestracja: Niedziela, 21 Czerwiec 2009 12:36
Miejscowość: Wołomin

Re: PROBLEM Z PAWIAMI

Postprzez Bodzio » Niedziela, 27 Luty 2011 22:54

Podstawowy problem to zły dobór stadka pawi. Jak byś miał na odwrót czyli 2 samice i jednego samca to miałbyś spokój. Sprawa wynika z faktu że masz dysproporcje i pawie zgodnie z instynktem szukają nowego miejsca - nowych samic. Po prostu wędrują. Jak byś miał 2 samice i jednego pawia samca to nie musiałby szukać nowego terytorium bo u Ciebie na podwórku miałby zapewnione podstawowe stadko.
Bodzio
 
Posty: 131
Rejestracja: Czwartek, 02 Listopad 2006 16:47


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany