wyleg

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

wyleg

Postprzez bartek19 » Środa, 25 Czerwiec 2008 23:25

witam od niedawna mam bazanty i kurka od niedawna usiadla na jajach i moze cos sie wykluje i mam pytanko czy zbic jej jakas bude (bo ma gniazdoo w czcinie )czy wstawic pisklakom tam kwoke (zarowke) itd .chcialbym sie dowiedziec wszytskiego co potzrebne do wylegu i puzniej jak beda dorastac co beda potzrebowac itd.
bartek19
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 25 Czerwiec 2008 18:13

Postprzez akcent » Czwartek, 26 Czerwiec 2008 13:09

myślę że jeśli kura siadła to zrób wszystko zgodnie z naturą. Jeśli się wylęgną to kura będzie ich ogrzewać i nie potrzeba żarówek.

Co do gniazda jeśli jest bardzo skromne to proponował bym z gałązek sosny powbijać wokół gniazda i zrobi się takie zadaszenie. Tam kurka będzie miała ciszę i spokój...
[URL=http://forum.bazanty.pl/viewtopic.php?p=2352#2352]Potrzebujesz inkubatora?
Zajmujemy się produkcją ptasich inkubatorów za niskie ceny!! SPRAWDŹ
[/URL]
akcent
 
Posty: 76
Rejestracja: Piątek, 11 Kwiecień 2008 11:35

Postprzez gege » Czwartek, 26 Czerwiec 2008 14:09

bartek19 gratuluje bardzo fajnie ze usiadła najlepiej jak nic nie bedzisz robił nie dokuczaj jej zostaw ja niech ma cisze i spokoj ona wie co robi.bo jezeli bedziesz chodził tam to moze sie wystarszyc.a jakie masz bazanty??ile ma m woliera??
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez bartek19 » Piątek, 27 Czerwiec 2008 14:03

wiolier ma gdzies 5x3 m do polowy zadaszony .a gniazdo mocno przysloniete czcina ze kury niewidac i ma spokoj,nikt tam niechodzi , a bazanty mam zlociste
bartek19
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 25 Czerwiec 2008 18:13


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany