mam problem z kogutem złotym

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

mam problem z kogutem złotym

Postprzez biały » Wtorek, 07 Kwiecień 2009 14:47

Dokładnie nie wiem czy to jest problem ale mój kogut złoty miał jakieś 2 tygodnie w niedziele okres godowy przez jeden dzień a od tego czasu nic. dzisiaj zaobserwowałem rano że zaczął bardzo głośno krzyczeć czy to oznaczy że znowu dostaje okres godowy?


nie dziwcie się że pytam o takie bzdury ale mam dopiero 13 lat i nie mam kogo zapytać się o rade. i to jest pierwszy sezon od kiedy zacząłem hodować te piękne ptaki i dokładnie nie wiem jak wygląda okres godowy. :(
biały
 
Posty: 18
Rejestracja: Niedziela, 05 Kwiecień 2009 19:05

Postprzez sebek_12 » Środa, 08 Kwiecień 2009 16:16

Witaj. Nie martw się, to nie zaden problem...Zacznie się cieplej i wtedy samiec wezmie się w garść
sebek_12
 
Posty: 38
Rejestracja: Sobota, 03 Listopad 2007 14:02

Postprzez monti » Sobota, 11 Kwiecień 2009 19:05

Witaj ja mam 12 lat.Nie martw sie ja mam bażanty złote, które zakupiłem na jesieni, są z 2008 roku.U mnie co prawda kura zniosła już 2 jajka, ale mój samiec też tak głośno krzyczy i to oznacza, że są gody.Moim zdaniem słabo obserwujesz bażanty ale to tym lepiej bo jak bazanty mają spokój to szybciej zniosą jajka.Gody zaczęły sie juz na dobre i myśle że u ciebie też są tylko może twoj samiec nie chce sie do samicy zalecać w czyjejś obecności.
monti
 
Posty: 59
Rejestracja: Wtorek, 17 Luty 2009 12:04
Miejscowość: Radom

Postprzez biały » Sobota, 11 Kwiecień 2009 20:01

możliwe ale dzisiaj przez cały dzień co jakieś 15 krzyczał a z obserwowaniem bażantów złotych to mam problem ponieważ ja trzymam narazie w oborze i mam porobione przegrody i złote są w ostatniej. i dopiero w maju zaczynam budować nowe. a tak to dzięki za informacje
biały
 
Posty: 18
Rejestracja: Niedziela, 05 Kwiecień 2009 19:05

Postprzez d-konrad » Wtorek, 14 Kwiecień 2009 19:52

ja mam 14 lat kupiłem parkę bażantów złocistych(bananowych) i trzymalem je w klatce przez zime a terza kończe budować wojlere i nie wiem czy zdąże mam pytanie czy 2 na 2 na1.5m wystarczy dla 1 parki???
d-konrad
 
Posty: 5
Rejestracja: Poniedziałek, 13 Kwiecień 2009 12:44

Postprzez biały » Czwartek, 16 Kwiecień 2009 13:59

mysle że starczy ale lepiej jak bys zrobił troszke wiekszą i d dokupił jeszcze jedną kure ponieważ kogut moze jedna zameczyc :( ja robie 2m na 2,5m i 2m
biały
 
Posty: 18
Rejestracja: Niedziela, 05 Kwiecień 2009 19:05


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany