Zapraszamy na stoisko na Targach ExpoHunting w Sosnowcu

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Zapraszamy na stoisko na Targach ExpoHunting w Sosnowcu

Postprzez Admin » Piątek, 30 Marzec 2012 22:41

Witam,

Wszystkich hodowców, miłośników bażantów, myśliwych, pasjonatów łowiectwa serdecznie zapraszamy w dniach od 30 marca do 1 kwietnia do odwiedzenia naszego stoiska na targach łowieckich ExpoHUNTING w Sosnowcu.
Hodowla Bażantów w Klonie bazanty.pl wystawia się tam z ofertą współpracy w zakresie dostawy bażantów łownych skierowanych do kół łowieckich, biur polowań. Ze wszystkimi z Państwa mamy nadzieję na nawiązanie długoletniej współpracy.

Targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym ExpoSilesia w Sosnowcu,
Stoisko numer 80.

Serdecznie zapraszamy

O bieżących wydarzeniach na targach i naszym stoisku piszemy w poświęconym tym Targom artykule: http://www.bazanty.pl/39-targi-i-wystawy.html
Admin
Good
 
Posty: 27
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 11:10
Miejscowość: Klon

Re: Zapraszamy na stoisko na Targach ExpoHunting w Sosnowcu

Postprzez zigi69 » Niedziela, 01 Kwiecień 2012 21:32

Byłem ;)
zigi69
 
Posty: 255
Rejestracja: Wtorek, 11 Maj 2010 19:48
Miejscowość: Gierałtowiczki

Re: Zapraszamy na stoisko na Targach ExpoHunting w Sosnowcu

Postprzez sputnik » Wtorek, 03 Kwiecień 2012 8:03

Też tam byłem. Fajna sprawa takie targi. Świetni ludzi i atmosfera. Szkoda tylko, że myślistwo to taka KOSZTOWNA pasja...
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: Zapraszamy na stoisko na Targach ExpoHunting w Sosnowcu

Postprzez Pio45 » Wtorek, 03 Kwiecień 2012 8:05

Również miałem przyjemność być na tych targach. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne. No i musiałem podejsc do stoiska:)
Pio45
 
Posty: 205
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:57


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany