Założenie hodowli bażantów

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Założenie hodowli bażantów

Postprzez fermo85 » Poniedziałek, 17 Wrzesień 2012 21:35

Witam
Zastanawiam się nad założeniem hodowli bażantów. Ale nie wiem ile miejsca potrzeba, żeby hodowla mogła istnieć? ile sztuk powinno być minimalnie, aby taka hodowla była opłacalna?
fermo85
 
Posty: 11
Rejestracja: Wtorek, 11 Wrzesień 2012 14:46

Re: Założenie hodowli bażantów

Postprzez remszy1 » Sobota, 22 Wrzesień 2012 16:04

jeżeli chcesz zrobić jakiś interes to musisz mieć co najmniej 100 sztuk potrzeba ci na to z 100m kwadratowych siatki do okoła może być normalna ogrodzeniowa ja mam ocynk 5x5 oczko 160 wysoka i siatka z góry można kupić specjalną ja trzymam kury z bażantami. jeżeli chcesz żeby miały troszkę więcej miejsca to zrób na 100 m kwadratowych jak ci podałem bo to jest dziki ptak więc potrzebuje tochę miejsca.
remszy1
 
Posty: 17
Rejestracja: Sobota, 07 Lipiec 2012 19:11

Re: Założenie hodowli bażantów

Postprzez fermo85 » Poniedziałek, 24 Wrzesień 2012 7:15

100 sztuk to sporo. Może nawet jeszcze więcej miejsca byłoby potrzeba, bo chyba trzeba brać pod uwagę to, że mogą wykluć się młode? No i ciekawe jak ze zbytem, czy nie ma z tym problemu??
fermo85
 
Posty: 11
Rejestracja: Wtorek, 11 Wrzesień 2012 14:46

Re: Założenie hodowli bażantów

Postprzez liliput15 » Czwartek, 03 Styczeń 2013 19:51

Czy bażanty łowne i diamentowe mogą chodzić wolno po ogrodzie z podciętymi lotkami . Jaka powinna być wysokość siatki i jaki wymiar oczka :) Proszę o szybką odpowiedź :wink:
liliput15
 
Posty: 2
Rejestracja: Czwartek, 03 Styczeń 2013 19:34


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany