Woliera o grodzenia panelowego

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

Woliera o grodzenia panelowego

Postprzez młody » Poniedziałek, 08 Luty 2010 22:09

Szperałem ostatnio po różnych stronach w Internecie i gdzieś na angielskiej stronie widziałem gościa, który miał super pomysł na wolierę. Po prostu miał panele ogrodzeniowe takie jak to się ogrodzenia z nich buduje. Widziałem ze spokojnie można dostać 2 metry wysokości i 2,5 szerokości.

Bierzemy 4 panele, składamy w kwadrat i mamy wolierze 2,5x2,5m= 6,25mkw niewiele ale jako tymczasówka jest super, łatwo złożyć i przestawić. Na górę siatka polietylenowa. W jednym panelu wycinamy drzwi i robimy zawiaki. Woliera jak malowanie.

Co o tym myślicie?
młody
 
Posty: 161
Rejestracja: Piątek, 08 Wrzesień 2006 12:18
Miejscowość: Podkarpackie

Postprzez rapit » Wtorek, 09 Luty 2010 9:36

Myślę że to dobry, pomysł ale z tego co wiem to panele mają duże oczka i taka woliera nadawała by się raczej tylko do duzych bażantów, bo małe przechodziły by przez otwory. To samo dotyczy kuny i łasicy.

Jeżeli chodzi o pomysł to napewno dobry na jakąś tymczasówkę, a le wiesz trzeba uważać bo prowizorki żyją najdłużej.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany