Targi AGRO SHOW 2006 w bednarach koło poznania

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Targi AGRO SHOW 2006 w bednarach koło poznania

Postprzez Miro » Sobota, 23 Wrzesień 2006 23:30

Witajcie, od pewnego czasu zaglądam sobie na to forum i do tej pory zaglądałem raczej tylko w formie ciekawskiego. Wiedziony tą myślą i faktem, że mieszkam niedaleko miejsca wystawy postanowiłem odwiedzić targi AGRO SHOW 2006 w bednarach. Zabrałem tam ze sobą swojego 14 letniego syna, abyśmy razem mogli pooglądać to co prawdziwi faceci lubia najbardziej :-) No trzeba przyznać, że dla niego atrakcji nie brakowało,
piękne kolorowe ciągniki, kombajny, ciężkie maszyny rolnicze, koparki. Młody był wyraźnie pod wrażeniem. Nie ukrywam, ja też. Ale w całym tym przepychu brakowało mi tego, na co szczerze mówiąc liczyłem najbardziej.
Myślałem że na tych targach prezentowane będą również zwierzęta hodowlane. Jakieś bydło, świnie, liczyłem też że będzie coś z ptactwa. Jednak nic nie było, ani jednego zwierzaka. No może poza jednym jakmnikiem którego prowadził ktoś na smyczy :-) Zagadalem więc do jedengo przypadkowgo przechodnia, jak to jest, że na takiej wystawie nie ma żadnych zwierząt. Człowiek ten chyba jednak "nie miał już siły" rozmawić :-) bo powiedział "Panie, tu tylko maszyny!".
I tutaj rodzi się moje pytanie: czy są gdzieś jakieś targi na których oprócz maszyn można obejrzeć również same zwierzęta?

Pozdrawiam
Miro
 
Posty: 1
Rejestracja: Sobota, 23 Wrzesień 2006 23:18
Miejscowość: Wielkopolska

Postprzez kogut » Niedziela, 24 Wrzesień 2006 10:33

Bażanty, kury i inne ptaki ozdobne towarzyszą zawsze wystawie gołębi, sam byłem na początku tego roku we Wrocławiu w chali ludowej. Gołębaimi się nie bardzo interesuje ale miło było pooglądać. Były też kury, bażanty i inne ptaki. Podobno na polagrze też można jakieś zwierząta pooglądać, ale sam nie widziałem.

PS. DO ADMINA
Moze by zrobić oddzielną sekcje na forum, np "O wszystkim i o niczym..." na takie właśnie tematy, bo nie bardzo on pasuje do forum: Inkubacja i wylęgi}:
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Postprzez Iza » Środa, 27 Wrzesień 2006 22:25

Witam!
Jeżeli są Państwo zainteresowani wystawą zwierząt hodowlanych w dużym i małym kalibrze oraz zwierzętami utrzymywanymi amatorsko polecam Krajową Wystawę Zwierząt podczas POLAGRY 2006 w Poznaniu na MTP.
Dla każdego coś miłego, można także porozmawiać z wytrawnymi hodowcami o chowie lub hodowli każdego prezentowanego gatunku.
Gorąco polecam, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży!
Pozdrawiam, Iza.
Iza
 
Posty: 12
Rejestracja: Środa, 27 Wrzesień 2006 21:11
Miejscowość: Zielona Góra

Postprzez młody » Czwartek, 28 Wrzesień 2006 12:56

Ad. Iza
Nigdy nie byłem na Polagrze w Poznaniu, czytałem że są tam wystawy żywych zwierząt, ale na zdjęciah reklamowych widyć było tylko bydło, trzode, owce ale żadnych ptaków. Czy na Polagrze w Październiku można spodziweać się np bażantów lub kur ozdobnych?
młody
 
Posty: 161
Rejestracja: Piątek, 08 Wrzesień 2006 12:18
Miejscowość: Podkarpackie


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany