Przejrzystość forum...

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Przejrzystość forum...

Postprzez Franek » Wtorek, 28 Listopad 2006 10:04

Jakis czas nie zagladałem na to forum, ale postanowiłem rozszerzyć zainteresowania, zrobić małą wolierkę dla bażantów tak dla pociechy oka, stąd moje ponowne zainteresowanie, widze że trochę sie pozmieniało.
:shock:

Przybyło trochę wątków, troche nowych osób. Z pasją przeczytałem wątek zapoczątkowany przez Maćka. Mam tylko jedną uwagę, bardziej przejżyście było by nie ciągnąć wątków wnieskończonosć tylko jak temat schodzi na inne tory, to poprostu rozpocząć nowy wonetk nowy temat.
Nie wiem jak inni ale ja, to bardzo często szukam tego co mnie interesuje po tematach wątków, i jak widzę temat Woliery to nie spodziewam się ze tam bezie o odchowalnikach.
I jak będę szukał o tym jak zrobić odchowalnik to nie wpadne żeby szukać w temacie Woliery.


Oczywiscie absolutnie się nie czepiam, ale myślę, że krótsze wątki i terściwe to lapiej dla nas wszystkich.
Franek
 
Posty: 20
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Październik 2006 15:17

...

Postprzez Maciek » Wtorek, 28 Listopad 2006 14:52

Witam! Dzięki Franek racja, ale nie myślałem o nowym temacie przy jednym zapytaniu, ale absolutnie sie z tobą zgadzam.
Pozdrawiam
www.bazanty.pl - najlepsza strona poświęcona hodowli bażantów ;)
Maciek
 
Posty: 142
Rejestracja: Poniedziałek, 20 Listopad 2006 13:52
Miejscowość: Kamienna Góra

Postprzez Bażancik1991 » Sobota, 02 Grudzień 2006 8:24

Dobrze Franku, że zacząłeś o tym pisać. Mnie szczerze mówiąc troche denerwowało, bo szukając czegoś w danym temacie znajdywałem rzeczy o których mi nawet się czytać niechciało ! (A zdarza mi się to dość rzadko)
Łukasz
Bażancik1991
 
Posty: 20
Rejestracja: Niedziela, 27 Sierpień 2006 19:47
Miejscowość: Wrocław

Postprzez Admin » Środa, 06 Grudzień 2006 21:57

Dopisuje się do propozycji Franka rękami i nogami:)...
Admin
Good
 
Posty: 27
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 11:10
Miejscowość: Klon


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany