Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Postprzez cezary2eco » Środa, 04 Wrzesień 2013 9:19

Mam pytanie do osób, które miały do czynienia z siatkami sześciokątnymi. Chciałem się dowiedzieć jak wygląda możliwość przycinania tej siatki. Czy po takim zabiegu nie będzie się pruła albo oczka się nie poluzują?
cezary2eco
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 04 Wrzesień 2013 9:09

Re: Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Postprzez Pio45 » Poniedziałek, 09 Wrzesień 2013 10:28

Chodzi Ci o siatki stalowe? Ja mam wolierową powlekana i czasem faktycznie musiałem przeciąć w pewnych miejscach, ale nic sie absolutnie z nia nie działo:)
Pio45
 
Posty: 205
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:57

Re: Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Postprzez sputnik » Wtorek, 10 Wrzesień 2013 7:26

Możesz spokojnie ciąć, bo każde oczko jest osobno plecione. Dobrze się tnie taką siatkę jak jest jeszcze zwinięta w rolce np. gumówką przejechać ;)
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Postprzez Jan77 » Wtorek, 10 Wrzesień 2013 8:32

Tak jak pisali poprzednicy nie widze problemu, możesz ją swobodnie przycinac czy łączyc kawałki jakims drutem, tak jak sputnik pisal kazde oczko jest osobno plecione wiec nic dalej nie bedzie sie pruc
Jan77
 
Posty: 142
Rejestracja: Wtorek, 31 Styczeń 2012 14:27

Re: Przcinanie siatki plecionej sześciokątnej?

Postprzez cezary2eco » Wtorek, 10 Wrzesień 2013 11:26

Fajnie, dzięki koledzy za informacje, planuje zbudować porządną wolierę i nie byłem jak wyglądają możliwości docinania tej siatki. A opinia osób które już miały do czynienia z siatkami sześciokątnymi bezcenna. :lol:
cezary2eco
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 04 Wrzesień 2013 9:09


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany