Inkubator

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Inkubator

Postprzez JarekPowozy » Środa, 03 Lipiec 2013 10:42

Witam
Wiem ,ze różne były wątki na temat inkubatorów .Sam dzięki nim kupiłem dwa - domowe.
Ale teraz mam pytanie .
Potrzebuję inkubatora na minimum 500 jajek bażanta .
Proszę o pomoc osób które wypróbowały inkubator w praktyce .Co polecacie ?.Oczywiście w pełnym automacie .

Będę wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję .
Pozdrawiam
JarekPowozy
 
Posty: 21
Rejestracja: Sobota, 01 Grudzień 2012 19:07

Re: Inkubator

Postprzez garzew2 » Czwartek, 04 Lipiec 2013 7:44

Wiesz co mnie kiedyś jak kupowałem dla siebie inkubator to polecano inkubatory firmy Brinsea. Ja szukałem czegoś raczej dla domowego użytku ale z tego co czytałem w necie na temat tej marki to jest to najwyższa klasa wylęgarek do piskląt jakie są dostępne na rynku specjalnie dedykowany dla dużych ferm i wylęgarni.
garzew2
 
Posty: 105
Rejestracja: Środa, 12 Wrzesień 2012 12:42

Re: Inkubator

Postprzez zbyniu78 » Czwartek, 04 Lipiec 2013 8:09

Kiedy szukałem inkubatora automatu pełnego dla siebie widziałem, że w ofercie sklepu reklamowanego obok mają właśnie duży inkubator z Brinsea na ok. 500 jaj bażancich. Ja kupowałem dla swojej szkoły taki mini Inkubator Brinsea na 7 jaj i jestem bardzo zadowolony.
zbyniu78
 
Posty: 107
Rejestracja: Środa, 08 Luty 2012 7:59

Re: Inkubator

Postprzez mokwam » Czwartek, 04 Lipiec 2013 23:58

Ostanio widziałem "prawie cudo" o padanych parametrach na GIEŁDZIE PTAKÓW w Pszczynie. Full automat, perfect wykonanie...
Niestety nie wziąłem kontaktu do producenta - ale nic straconego...
Następna giełda jest 07.07.2013 - jeżeli producent będzie na giełdzie - to masz pewne, że dostaniesz do niego kontakt.

Ps. Z tego co pamiętam z luźnej rozmowy z nim to chciał zaistnieć na rynku i cena tego "agregaciku" (no bo nie nazywajmy takiego urządzenia już inkubatorem) była "wysoce stosownie niska"... :D

Pozdrawiam,
Marcin
mokwam
 
Posty: 73
Rejestracja: Niedziela, 07 Październik 2012 10:54
Miejscowość: Zator

Re: Inkubator

Postprzez JarekPowozy » Piątek, 05 Lipiec 2013 6:49

Dzięki .
Czekam zatem z niecierpliwością :-)
JarekPowozy
 
Posty: 21
Rejestracja: Sobota, 01 Grudzień 2012 19:07


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany