Sposób na pianie kogutów?

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Sposób na pianie kogutów?

Postprzez dominikp64 » Wtorek, 07 Maj 2013 13:04

Witam. Szukałem w Internecie ale nic konkretnego nie udało mi się znaleźć, dlatego postanowiłem zapytać tu na forum może ktoś z hodowców mi pomoże.
Otóż mam problem z sąsiadem, któremu przeszkadza pianie moich kogutów. Już na mnie nasyłał straż miejską, groził mi karami za naruszanie ciszy nocnej. Dlatego szukam jakiegoś sposobu aby koguty przestały piać. Myślałem o jakiś nakładkach aby nie otwierały tak szeroko dziobów ale nie znalazłem nic takiego. Czy znacie jakieś inne sposoby na mój problem?
dominikp64
 
Posty: 79
Rejestracja: Wtorek, 18 Wrzesień 2012 7:42

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez Pio45 » Środa, 08 Maj 2013 13:38

Obawiam sie ze nic takiego nie istnieje nigdy o czyms takim nie słyszałem.
Ale to ten kogut pieje w nocy czy nad ranem?
Pio45
 
Posty: 205
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:57

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez dominikp64 » Środa, 08 Maj 2013 15:01

Pieją nad ranem jak to koguty, sąsiad pracuje nockami i twierdzi że nie może spać przy pianiu moich kogutów - tak bardzo mu przeszkadzają. Nic będę musiał go wziąć na przetrzymanie może się przyzwyczai.
dominikp64
 
Posty: 79
Rejestracja: Wtorek, 18 Wrzesień 2012 7:42

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez sputnik » Czwartek, 09 Maj 2013 9:17

Ten kto wymyśli jakiś skuteczny sposób będzie bardzo bogaty :D
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez Jan77 » Czwartek, 09 Maj 2013 12:42

Zaporopnuj mu zatyczki do uszu:) Ech ludzie naprawde potrafia byc upierdliwi...
Jan77
 
Posty: 142
Rejestracja: Wtorek, 31 Styczeń 2012 14:27

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez mokwam » Czwartek, 09 Maj 2013 13:10

Co do naruszania ciszy nocnej to skoro facet pracuje na nocki to wraca z pracy nie wcześniej jak o 6 rano.
Wtedy to dokładnie cisza nocna sie kończy i niczego mu nie zakłucasz, więc nie może Cię straszyć żadnymi karami.
Straż Miejska też moze Cię brzydko mówiąc "w d.p. pocałować", bo póki co hodowla bażantów jest w tym kraju całkowicie legalna i nie trzeba na nią żadnych zezwoleń.

Całkowicie zgadzam się z zaproponowaniem sąsiadowi zatyczek do uszu :D .

Pozdrawiam,
mokwam
 
Posty: 73
Rejestracja: Niedziela, 07 Październik 2012 10:54
Miejscowość: Zator

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez Jan77 » Piątek, 10 Maj 2013 12:39

mokwam napisał(a):Co do naruszania ciszy nocnej to skoro facet pracuje na nocki to wraca z pracy nie wcześniej jak o 6 rano.
Wtedy to dokładnie cisza nocna sie kończy i niczego mu nie zakłucasz, więc nie może Cię straszyć żadnymi karami.
Straż Miejska też moze Cię brzydko mówiąc "w d.p. pocałować", bo póki co hodowla bażantów jest w tym kraju całkowicie legalna i nie trzeba na nią żadnych zezwoleń.

Całkowicie zgadzam się z zaproponowaniem sąsiadowi zatyczek do uszu :D .

Pozdrawiam,


W pełni się zgadzam:)
Zapomniałem dodac ze cisza nocna jest od 22-6:)
Jan77
 
Posty: 142
Rejestracja: Wtorek, 31 Styczeń 2012 14:27

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez garzew2 » Piątek, 10 Maj 2013 14:53

Nie masz co się przejmować, twoje koguty nie zakłócają ciszy nocnej, więc gościu będzie musiał się oswoić z urokami polskiej wsi. :lol:
garzew2
 
Posty: 105
Rejestracja: Środa, 12 Wrzesień 2012 12:42

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez sputnik » Wtorek, 14 Maj 2013 8:27

No dokładnie nie dajmy się zwariować, pianie kogutów, szczekanie psów i co jeszcze :lol: Powiedz sąsiadowi, że mieszkanie na wsi jest powiązane z takimi kwestiami :)
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: Sposób na pianie kogutów?

Postprzez Paula87 » Wtorek, 14 Maj 2013 13:34

Ech ze tacy ludzie w ogole sa...idzie jeszcze zrozumiec ze facet jest zmeczony ale nie sadze zeby az tak słyszał to pianie...ale tutaj to raczej zwykła złosliwość i zgryzota, nie przejmuj sie jak bedzie chciał zgłosic to na policje to go wysmieja i sie uspokoi
Paula87
 
Posty: 54
Rejestracja: Piątek, 13 Styczeń 2012 22:19


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany