tchórze atakują !!

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

tchórze atakują !!

Postprzez szmery » Piątek, 11 Maj 2007 18:36

witam wszystkich !!
moja hodowla bażantów powoli zaczęła się rozwijać lecz niestety wdał mi się tchórz i zniszczył część hodowli wraz z 40 jajkami na których siedziały kurki włoskie. tchórz zginą śmiercią tragiczną otóż w ten sam dzień zobaczyłem jak zakrada się do pustych już gniazd i został upolowany... martwi mnie to że to był samiec i wynosił gdzieś jajka i bażanty możliwe ze do samic lub jakiś młodych jak można uchronić się przed kolejnymi atakami :? jeśli możecie to opiszcie trochę tańsze metody działania.......... z góry dziękuje za odpowiedz
szmery
 
Posty: 64
Rejestracja: Środa, 11 Kwiecień 2007 15:26
Miejscowość: KOWALE

zywołapka na tchórz

Postprzez kogut » Sobota, 12 Maj 2007 8:07

Takie problemy zawsze sie moga przytrafić. U mnie zawsze stoi zastawiona żywołapka na tego typu zwierza. Z boku szopki przy deskach. Ostatnio nie mogłem wyjść ze zdumienia jak w klatce znalzłem kogucika kuropatwy, pewnie przyszedł gdzieś z pola w poszukiwaniu kurek.... tylko ja nie mam kuropatw:)
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany