Sebrytki złote SPRZEDAM

Ogłoszenia kupna, sprzedaży bądź zamiany bażantów i innych ptaków ozdobnych. Tutaj możecie zamieszczać wszelkie oferty handlowe związane ze sprzdażą ptaków i innych zwierząt

Sebrytki złote SPRZEDAM

Postprzez edgar9 » Piątek, 27 Sierpień 2010 19:18

Sprzedam młode Sebrytki Złote w wieku około 6 miesięcy. Koguty już pieją, kurki zaczynają znosić jajka.
Posiadam również na sprzedaż sebrytki złote w wieku około 3 miesięcy.

Image

Cena:
140zł za parę 6 miesięczną
60zł za parę 3 miesięczną

Ptaki są w doskonałej kondycji, pod stałym nadzorem weterynaryjnym. Czyste rasowo.

Zapraszam do kontaktu:
telefon: 692081064 lub na PM

Wysyłam na teren całego kraju pocztą polską. Koszt wysyłki weług cennika poczty polskiej, dodatkowo do kosztu wysyłki doliczam 10zł za klatkę, w której wysyłam ptaki. Mile widziany również odbiór osobisty. w mojej hodolwi w Kaliszu.
edgar9
 
Posty: 40
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 12:50
Miejscowość: Kalisz

Re: Sebrytki złote SPRZEDAM

Postprzez annamielczarek » Czwartek, 09 Grudzień 2010 12:53

Witam serdecznie

Znalazlam Panskie ogloszenie z sierpnia tego roku i nie wiem czy jest ono nadal aktualne? Poszukuje parki kurek na prezent gwiazdkowy dla hodowcy hobbysty. Czerwone srebrytki, ktore sa w tym ogloszeniu na zdjeciu sa po prostu ideale i zastanawiam sie czy jest mozliwosc ich zakupienia i dostarczenia? Bardzo bym byla wdzieczna za odpowiedz.
Podaje moj numer telefonu 683720803
Anna Mielczarek
annamielczarek
 
Posty: 1
Rejestracja: Czwartek, 09 Grudzień 2010 12:48

Re: Sebrytki złote SPRZEDAM

Postprzez edgar9 » Wtorek, 01 Luty 2011 20:36

Witam, tak moje ogłoszenie jest aktualne cały czas. Zarówno sebrytki jak i inne ptaki ozdobne mam w ciągłej sprzedaży. Posiadam na przykład kury zielononóżki które inkubuję caly czas i sprzedaję odchowane w wieku 7dni-10dni.
Jeśli interesują Panią sebrytki to uważam, że jest to bardzo dobry wybór. Sebrytki to piękne ptaki i bardzo wdzięczne w hodowli. Polecam lekturze opis tego gatunku na stronie o ptakach ozdobnych: kury sebrytki opis gatunku. Na dole znajduje się tam również moje ogloszenie sprzedaży. Zapraszam serdecznie do współpracy.
edgar9
 
Posty: 40
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 12:50
Miejscowość: Kalisz

Re: Sebrytki złote SPRZEDAM

Postprzez brychczy » Środa, 23 Maj 2012 18:04

Witam,
Mam pytanie czy posiada pan sebrytki kurki na sprzedaż?
Jeżeli tak jakie? I za ile?
mój mail: brychczy1@wp.pl

Pozdrawiam
brychczy
 
Posty: 1
Rejestracja: Środa, 23 Maj 2012 17:59


Wróć do Ogłoszenia hodowców

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany