Uczestnicy forum!

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Uczestnicy forum!

Postprzez Iza » Czwartek, 28 Wrzesień 2006 20:21

Moje pytanie skierowane jest do uczestników tego forum:
dlaczego rozmawiając o tak ciekawym temacie i tak pięknych ptakach podpisujecie sie pod postami anonimowo? (oprócz niewielu wyjątków!)
Wielokrotnie korzystam z innych forum tematycznych, często profesjonalnych i osoby, które korzystają z tego typu dobrodziejstwa jakim jest forum dyskusyjne, podpisują się z imienia i często nazwiska (lub nazwa miejscowości) robią to z szacunku do innych osób, a także ze względów praktycznych: otóż każdy uczestnik jest lub może być dawcą bardzo ciekawego tematu, a przestawienie się umożliwia kontakt i odnalezienie wiadomości.
Iza
Iza
 
Posty: 12
Rejestracja: Środa, 27 Wrzesień 2006 21:11
Miejscowość: Zielona Góra

Postprzez xwiatr » Piątek, 29 Wrzesień 2006 0:35

Na pewno Izo masz rację.
Ja oczywiście nie mam na imię Xwiatr, ale Janek (tutaj może się przedstawię), a mój nick jest po prostu jakimś takim wymyślonym kiedyś przezemnie na innym forum. I tak z przyzwyczajenia, i wygody na każdym forum rejestruję się tak samo , aby nie mieć problemu z zapamiętaniem gdzie kim jestem :-) Oczywiście łatwiej byłoby to spamiętać podpisując się imieniem, jednak o ile pamiętam na tamtym pierwszym forum Janek było zajęte :(

Mam nadzieję, że mój nick xwiatr wam się podoba. Mi po prostu kojarzy się z chwytaniem wiatru w żagle (trochę pływam), czyli z czymś bardzo, bardzo przyjemnym.

Pozrawiam Janek vel. xwiatr :-)
xwiatr
 
Posty: 152
Rejestracja: Sobota, 12 Sierpień 2006 0:49

Postprzez Admin » Piątek, 29 Wrzesień 2006 10:32

W zasadzie to nie zastanawialiśmy się na tym ustalając zasady rejestracji nowych użytkowników. Zależało nam aby maksymalnie uprościć procedurę rejestracji, aby rejestracja nie była uciążliwa. Pomineliśmy tutaj całkowicie dane osobowe. Oczywiscie jeżeli ktoś chce się przedstawić to nie ma najmniejszego problemu, można też napisać prywatną wiadomość.

Ale Pani Izo muszę przyznać, iż Pani uwagi są jak najbardziej słuszne, myslę, że jak już forum nabierze trochę "barw" i dorobi się większej liczby użytkowników, warto bedzie dołączyć małą ankietką do informacji o użytkowniku- oczywiście dobrowolną, na zasadzie Kto-gdzie-ile i jak hoduje, jak długo, jakie gatunki itp.
Pozdrawiam
Admin
Good
 
Posty: 27
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 11:10
Miejscowość: Klon


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany