Pszczyńska giełda ptaków

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Pszczyńska giełda ptaków

Postprzez karol » Sobota, 06 Styczeń 2007 8:58

Chciałbym kupić bażanta złocistego. Czy ktoś może będzie w niedziele chciał sprzedać takiego w Pszczynie na giełdzie? (interesuje mnie kurka)
karol
 
Posty: 16
Rejestracja: Wtorek, 02 Styczeń 2007 15:11
Miejscowość: Radlin

Postprzez Rysio » Sobota, 24 Luty 2007 15:32

Byłem na giełdzie w Pszczynie 18.02 i kurek bażanta złotego było sporo w cenie około 50 zł za sztukę o wiele trudniej kupic kure diamentową bo była tylko 1 ale w parze z samcem za 120 zł :)
Rysio
 
Posty: 19
Rejestracja: Piątek, 09 Luty 2007 18:33
Miejscowość: Katowice-ochojec

giełda w Pszczynie

Postprzez Franek » Niedziela, 25 Luty 2007 9:16

Mam pytanko, bo któryś ra słysze już o giełdzie w Pszczynie. Czy to jest giełda typowo z ptakami ozdobnymi, czy tylko targ jak każdy inny.

Mam tam w okolicach rodzinke, moze bym ich odwiedził? jeżeli warto iść pochodzić i popatrzeć, a przy okazji moze bym dokupił jeszce jedną Pawicę?
Franek
 
Posty: 20
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Październik 2006 15:17

Postprzez karol » Niedziela, 25 Luty 2007 12:28

Osobiście jeszcze tam nie byłem ale wiem że można tam znaleźć prawie każdy gatunek ptaków. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej to wejdż na oficjalną strone giełdy: znajdziesz tam informacje o tym kiedy odbywajom się giełdy i jak można tam trafić.
karol
 
Posty: 16
Rejestracja: Wtorek, 02 Styczeń 2007 15:11
Miejscowość: Radlin


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany