bazanty stadka

Tutaj można umieszczać swoje wszelkie wywody, opowiadania wątpliwości dotyczące systematyki bażantów. Porozmawiamy też który gatunek i dlaczego jest lepszy a drugi gorszy

bazanty stadka

Postprzez Sara » Niedziela, 26 Luty 2012 12:37

Nie mam doświadczenia z bażantami a muszę połączyć kurki z samcami , mam 5 kurek bażanta łownego i dwa samce. Pytanie czy mam utworzyć stado 2 +5 lub 1+5 Czy w opcji 2+5 Panowie się nie zadziobią.(kupiłam 3 male bazanty jak podrosły to były 2 bazanty i 1 kurka . Zamęczyły kurkę w wieku dorastania , dokupiłam jesienią 5 kurek ale trzymam osobno kurki i samce . Co zrobic aby juz nie ponieść straty.
Mam tez bazanty srebne( 1+2 sa same)te są najbardziej towarzyskie jedzą z reki a jak przyjdę bez smakołyków to krzyczą :mrgreen:
Jeżeli zostanie jeden Bazant Polny mozna go dołączyć do bażanta diamentowego bez kurek, są w tym samym wieku ale polny jest większy.
Prosze o rade.
Sara
 
Posty: 70
Rejestracja: Czwartek, 11 Styczeń 2007 11:46

Re: bazanty stadka

Postprzez Sara » Poniedziałek, 27 Luty 2012 11:37

Mam pierwsze jajka od srebrnych bażantów :D troszkę za wcześnie zaczęły nieść jajka, a polne czekają na podział :(
Sara
 
Posty: 70
Rejestracja: Czwartek, 11 Styczeń 2007 11:46


Wróć do Systematyka bażantów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany