medalowa kolekcja poroży do kupienia. Pytania o hodowlę baża

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

medalowa kolekcja poroży do kupienia. Pytania o hodowlę baża

Postprzez elik » Niedziela, 29 Styczeń 2012 15:37

Witam, szukam chętnych do zakupienia dużej kolekcji poroży jeleni i parostków koziołków, oręż dzikow z kolekcji mojego taty, który był niesamowitym myśliwym. Brakuje mi tej atmosfery, jednak całej kolekcji nie mogę zatrzymać, dla kogoś, kto urządza swój dom z pewnością będzie to ciekawa ozdoba, a dla myśliwych - ciekawa propozycja wzbogacenia zasobów o nowe i ciekawe nabytki. Mogę sprzedać pojedynczo lub kolekcję. Mam jeszcze drugie pytanie
Chcę przeprowadzić się na wieś, więc będzie możliwość prowadzenia hodowli. Pamiętam, że mój tato przed wielu laty, na potrzeby swojego koła łowieckiego prowadził hodowlę bażanta ( w niewielkim zakresie jednak zarzucił tę sprawę z powodu swojej pracy i braku doświadczenia- chyba, też przestrzeni). Jak to teraz wygląda? Czy to hodowla, która może wzmocnić zasoby budżetowe, kto kupuje?
Pozdrawiam - elik :roll: :D
elik
 
Posty: 1
Rejestracja: Niedziela, 29 Styczeń 2012 15:19

Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany