Biosupervit sol co jaki czas podawać??

Wszelkiego rodzaju informacje, pomoce, sugestie na temat pielęgnacji i żywienia bażantów. Zapraszamy do dyskusji związanych problemami żywienia i zabiegów pielęgnacyjnych.

Biosupervit sol co jaki czas podawać??

Postprzez bombardiero1 » Wtorek, 04 Październik 2011 10:31

Witam mam pawie młode 3 miesięczne i zastanawiam się jak stosować Biosupervit sol a raczej co ile im podawać 2 razy w tygodniu czy 3 ...???
Może ktoś już stosował i może mi doradzić.
Pozdrawiam
bombardiero1
 
Posty: 3
Rejestracja: Niedziela, 04 Wrzesień 2011 18:09

Re: Biosupervit sol co jaki czas podawać??

Postprzez rapit » Wtorek, 04 Październik 2011 21:58

Biosupervit to typowy preparat witaminowy, raz miałem go kupiłem na wystawie. Zasadniczo cena wyższa, a skład podobny do wielu innych preparatów. Ja podawałem co drugi dzień przez 2 tygodnie. Myślę że możesz dawać 2, 3 razy albo codziennie.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Re: Biosupervit sol co jaki czas podawać??

Postprzez bombardiero1 » Środa, 05 Październik 2011 7:52

Ok dzięki bardzo za odpowiedz
W sumie za 100ml dałem 11 zł a styka to na 200L wody więc nie jest zle tylko właśnie nie wiedziałem co ile go podawać
Jeszce jedno pytanko mam czy po 24godzinach trzeba wodę wylewać i robić nową mieszankę czy może stać 48h
bombardiero1
 
Posty: 3
Rejestracja: Niedziela, 04 Wrzesień 2011 18:09

Re: Biosupervit sol co jaki czas podawać??

Postprzez Admin » Wtorek, 22 Listopad 2011 22:23

Nie miała bym przekonania do takich preparatów. To jakiś super koncentrat. Standardowo kupujesz saszete np 250g rozpuszcza się w 20 litrach i wtedy wiesz że bazanty dostają coś tych witamin, a nie kropla w oceania.
Admin
Good
 
Posty: 27
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 11:10
Miejscowość: Klon


Wróć do Karmienie i pielęgnacja.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany