Był Paw

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Był Paw

Postprzez Sara » Niedziela, 03 Lipiec 2011 7:37

Miałam pawia 2 letniego , wszystko było dobrze az troszkę ochrypł pare dni temu ( wieczorem skrzeczał jak by miał chrypkę )nie miał biegunki, nie był osowiały. Trudno go złapać to nic nie zrobiłam ,wczoraj rano zauważyłam że zaczyna dyszeć , podałam lekarstwo i wieczorem nie żył. Wątroba była zdrowa. Co mogło byc przyczyną tak szybkiego konca pawia .
Sara
 
Posty: 70
Rejestracja: Czwartek, 11 Styczeń 2007 11:46

Re: Był Paw

Postprzez rapit » Niedziela, 03 Lipiec 2011 17:24

Jeżeli jescze to możliwe to zbadaj - zrób sekcje przewodu oddecgowego i tchawicy. Bo jak dyszał to tam mógł wytstąpić problem. Jezeli jest to co mysle to odrazu się zorientujesz o co chodzi.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Re: Był Paw

Postprzez Sara » Poniedziałek, 04 Lipiec 2011 11:56

Witam ,masz chyba rację weterynarz też powiedział ze przyczyna to górne drogi oddechowe.Mam nauczkę jak paw będzie miał chrykę to od razu do laryngologa :D
Przyznaję się bez bici nie dopilnowałam :cry: szkoda, ale gdyby był osowiały jak miał chrypkę to bym zwróciła większą uwagę , wcinał jajka gotowane nawet szybciej niż normalnie( do soboty rana kiedy zaczął dyszeć a wieczorem koniec) bo indyczki małe dostawały i były szybsze niż paw a lubił żółtka. Pozdrawiam Sara
Sara
 
Posty: 70
Rejestracja: Czwartek, 11 Styczeń 2007 11:46


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany