Siatka w przystępnej cenie

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Siatka w przystępnej cenie

Postprzez maciiiek » Sobota, 12 Marzec 2011 10:41

Witam, ma ktoś do sprzedania siatkę do wolier o wymiarach 13mmx2,5mx35m w w miarę przystępnej cenie?
maciiiek
 
Posty: 8
Rejestracja: Sobota, 12 Marzec 2011 10:39

Re: Siatka w przystępnej cenie

Postprzez rapit » Poniedziałek, 14 Marzec 2011 7:37

A jaka to ma być siatka, stalowa, ocynkowana czy poprostu siatka polietylenowa. Bo jak siatka stalowa to zapomnij o takim wymiarze. Tak z ciekawości zapytam to gdzie chcesz użyć takiej siatki ze takie małe oczko jest Ci potrzebne.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Re: Siatka w przystępnej cenie

Postprzez maciiiek » Poniedziałek, 14 Marzec 2011 12:29

Tak na prawdę wszystko mi jedno jeśli chodzi o materiał, byle wytrzymały... Jestem nowy, jeśli chodzi o hodowlę bażantów, więc odnoszę wrażenie, że mniejsze oczko będzie lepsze, nie?
maciiiek
 
Posty: 8
Rejestracja: Sobota, 12 Marzec 2011 10:39

Re: Siatka w przystępnej cenie

Postprzez bronia » Piątek, 25 Marzec 2011 12:19

ja stosuję taką siatkę z oczkiem sześciokątnym podpatrzyłam u znajomego i bardzo dobrze się sprawdza, oczko 2 cm zatrzymuje jeszcze wróble także nikt moim ptakom jedzonka nie podkrada
bronia
 
Posty: 21
Rejestracja: Poniedziałek, 29 Listopad 2010 10:55

Re: Siatka w przystępnej cenie

Postprzez Fabianoyamaha199 » Czwartek, 14 Kwiecień 2011 9:14

Takie małe oczko jest dobre ale większe może troszkę nie potrzebne ci takie małe.

Pozdrawiam Fabian :wink:
Fabianoyamaha199
 
Posty: 10
Rejestracja: Czwartek, 14 Kwiecień 2011 8:42


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany