Czytacie gazetę Fauna i Flora?

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Czytacie gazetę Fauna i Flora?

Postprzez bronia » Środa, 15 Grudzień 2010 13:17

właśnie wpadła mi w ręce gazeta Fauna i Flora i się zastanwiam czy nie zrobić sobie prenumeraty. Jest tam trochę informacji na tematy różnych hodowli i zwierząt.
czyta z was ktoś tą gazete? warta prenumeraty czy nie? co sądziecie? może znacie jakieś inne, ciekawsze gazety?
bronia
 
Posty: 21
Rejestracja: Poniedziałek, 29 Listopad 2010 10:55

Re: Czytacie gazetę Fauna i Flora?

Postprzez Kazik52 » Środa, 15 Grudzień 2010 14:32

Witaj broniu! ja też czasem czytam tę gazetę. Można znaleźć ciekawe artykuły,mądre wypowiedzi ale na prenumeratę się jeszcze nie zdecydowałem. Nawet żona mi podkrada i czyta przepisy, bo jest kącik dla gospodyni. Dla każdego coś fajnego!
Kazik52
 
Posty: 6
Rejestracja: Środa, 15 Grudzień 2010 14:27

Re: Czytacie gazetę Fauna i Flora?

Postprzez rapit » Środa, 12 Styczeń 2011 22:51

Zawsze jest jakiś ciekawy artykuł na temat ptaków ozodbnych, kuropatw itp. Poza tym to dużo rzeczy które mnie nie interesują wogóle, np rybki albo psy. NIe to żebym miał coś przeciw ich hodowli. Gazeta majątku nie koszytuje raz na jakiś czas można poświęcić te kilka złotych. Czasem naprawde warto.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany