Budowa inkubatora

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

Budowa inkubatora

Postprzez Andrzej1993 » Niedziela, 11 Kwiecień 2010 12:50

Witam :)

Chce zbudować inkubator na jaja bażantów.Mam strą meblościanke w jednej z półek zamierzam zrobić inkubator.Chce go wyłożyć styropianem jakimś cienkim.Mam termolegulator. Nie wiem tylko czego użyc jako elementu grzewczego.Szafka ma długość około 90 cm wyskość 50 cm.Myślałem na żarówkai tylko jakimi i gdzie je umieścic. Co zrobić z wentylacja? A może przewód grzewczy ? Prosze o pomoc ;) Z góry dzięki ; D
Andrzej1993
 
Posty: 8
Rejestracja: Środa, 01 Kwiecień 2009 18:15
Miejscowość: Tczyca

Postprzez szubi16 » Sobota, 01 Maj 2010 17:28

Kolego, znajdź sobie w googlach jakiś schemat na podstawie którego będziesz się wzorować. Zbuduj najlepiej z płyt wiórowych. Polecam ci zamontowanie grzałek a nie żarówek, bo już ich nie produkują i byś miał problem z załatwieniem. Na górze zamontuj wentylator. W przedniej ściance zamontuj otwory, żeby powietrze dochodziło. Odezwij się do mnie na gg- 7440453 to lepiej Ci wytłumaczę. Pozdrawiam Hubert.
Szubi16
szubi16
 
Posty: 24
Rejestracja: Piątek, 30 Kwiecień 2010 20:30
Miejscowość: Pomorskie


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany