pomocy szybko odpisujcie prosze

Wszelkiego rodzaju informacje, pomoce, sugestie na temat pielęgnacji i żywienia bażantów. Zapraszamy do dyskusji związanych problemami żywienia i zabiegów pielęgnacyjnych.

pomocy szybko odpisujcie prosze

Postprzez kurki24 » Czwartek, 14 Styczeń 2010 10:03

mam kłopot kupiłem 10 miesięczną samice bażanta złotego i trochę mi schudła a dostaje słonecznik kukurydze,zboże,rzepak i kartofle gotowane p i bardzo jest smutna chodzi taka osowiała napuszona . może to mróż bo unas jest -10 do -18 a kurnik jest ocieplony styropianem mają wysypane słomą i sianem około 50 cm CO TO JEST ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
kurki24
 
Posty: 29
Rejestracja: Piątek, 20 Listopad 2009 20:29

Postprzez rapit » Czwartek, 14 Styczeń 2010 13:38

Jak byś poczytał choroby drobiu to jest to objaw niestety pasujący do każdej choroby. Nie wiadomo jakie wiarunki miał u poprzedniego hodowcy, a tez nie wiadomo czy nie sprzedał ci słabego bażanta.

To jest stały problem, ja bym Ci radził nie wpadać w panikę, karmisz dobrze ale zapytaj tego gościa co od niego kupiłeś co dawał do jkedzenia i czy bażant jest odrobaczony. Witaminy do picia, jeżeli nie był odrobaczony to najpierw coś na robaki, ja bym też proilaktycznie podał coś na mykoplazme ale dopiero jak będziesz pewny że jest odrobaczony.

Miejmy nadzieje że bażant się pozbiera.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Postprzez kurki24 » Czwartek, 14 Styczeń 2010 15:32

dzięki :D niestety bażancia zdechła byłem z nią u weterynarz i nic taki jakiś zły weterynarz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x
kurki24
 
Posty: 29
Rejestracja: Piątek, 20 Listopad 2009 20:29

Postprzez rapit » Czwartek, 14 Styczeń 2010 19:34

A robiłeś sekcje? Miała jakieś zmiany wewnętrzne?

Troche nieudany zakup, ape nie martw się tak niestety czasami bywa. Nawet to nie musi być tak, że cię sprzedawca oszukał. Poprostu to sa żywe ptaki.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Postprzez kurki24 » Sobota, 16 Styczeń 2010 9:38

nie robiłem nie mogłem szkoda mi było że zdechła a ty hodujesz coś RAPIT
kurki24
 
Posty: 29
Rejestracja: Piątek, 20 Listopad 2009 20:29


Wróć do Karmienie i pielęgnacja.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany