Jaja przepiórcze

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Jaja przepiórcze

Postprzez maciejelo » Piątek, 07 Sierpień 2009 20:44

Witam zaczynam hodowle przepiórek kupiłem parkę japońskich białe samiczka niesie jajka na dworze (trzymam je w niewielkiej wolierze z budką) w tym samym miejscu w zagłebieniu narazie zbieram jaja mam ich 4 i czy mam je zostawiać i czekać czy usiądzie na nich i czy nie zmarzną na tej ziemi i czy wogule przepiórki japońskie siedzą na jajach proszę o pomoć
Pozdrawiam
maciejelo
 
Posty: 69
Rejestracja: Sobota, 09 Maj 2009 19:55

Re: Jaja przepiórcze

Postprzez gege » Piątek, 07 Sierpień 2009 22:16

maciejelo,zdaża się,że zasiądzie,ale do tego musisz mieć warunku dużo zakamarków jakiś gałązek i duża klatka,najlepiej trochę kamieni,ziemi,piasku,liści,kory ,patyczki jakieś na dnie,mech i dokupić jeszcze ze dwie przepiórki może któraś z nich zasiądzie,a jak zasiądzie to przenieś te samiczki i samczyka do innej klatki żeby jej nie dokuczały.
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez maciejelo » Sobota, 08 Sierpień 2009 7:43

Mam dla nich specjalną woliere z budką jaja leżą na ziemi moge też podłożyć je pod kwoke lub gołebia? Albo wsadzić je do budki bo mam ją podzieloną na 2 częsci w jednej jest słoma a w drugiej truciny i w słomie jest takie jakby gniazdo może tam je przełożyć?
maciejelo
 
Posty: 69
Rejestracja: Sobota, 09 Maj 2009 19:55


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany