owies bezłuskowy

Wszelkiego rodzaju informacje, pomoce, sugestie na temat pielęgnacji i żywienia bażantów. Zapraszamy do dyskusji związanych problemami żywienia i zabiegów pielęgnacyjnych.

owies bezłuskowy

Postprzez mglgaz » Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 17:50

Dzień dobry proszę mi pomóc chcę kupić bażantom owies bezłuskowy i nie wiem gdzie . dawniej był w sklepie ze zdrową żywnością ,ąle sklepu już nie ma ,aja mam problem.
mglgaz
 
Posty: 12
Rejestracja: Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 17:38
Miejscowość: Zakopane

Postprzez kogut » Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 20:56

Fakt to jest problem, sam taki miałem. ZNajomy zalatwiał gdzieś od jakiegoś rolnika i mi też załatwił worek. Jak u Ciebie w okolicy nikt nie uprwaia to nic nie zrobisz. spróbój się wybrac na giełde rolniczą hurtową sa takie giełdy przy każdym mieście wojweódzkim.
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez seniosek » Środa, 29 Kwiecień 2009 17:00

Witam.
Jeszcze nie założyłem hodowli, ale już czytam i się przygotowuję :lol:
Kolega mi poradził, aby zbierać owies z pól, jeszcze w kłosach i tak podawać, aby ptaki miały zajęcie :lol:
Ostatnio edytowany przez seniosek, Środa, 18 Listopad 2009 21:40, edytowano w sumie 1 raz
seniosek
 
Posty: 1
Rejestracja: Czwartek, 23 Kwiecień 2009 12:15
Miejscowość: Stargard Szczeciński

Postprzez gege » Środa, 29 Kwiecień 2009 19:20

Seniosek,no,a skąd niby jest owies przecież nie z łąki :lol:
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez mglgaz » Poniedziałek, 11 Maj 2009 19:22

Dzień dobry - ponownie proszę o radę w sprawie owsa bezłuskowego widzę ,że ten temat nie ma większego zainteresowania mimo ,iz jest tego wart. Proszę pomóżcie w sprawie zakupu tegoż owsa.
mglgaz
 
Posty: 12
Rejestracja: Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 17:38
Miejscowość: Zakopane

Postprzez rapit » Poniedziałek, 11 Maj 2009 20:31

Nie zanjdziesz go nigdzie indziej niż u rolnika, który go uprawia. A rolnika znajdziesz w ogłozzeniach rolniczych. Tylko nie wiem ską d jesteś bo tego nie opłaca się wysyłać. Worek kosztuje 40zł a koszt wysyłki woraka chyba 140.

Najlepiej szukaj w lokalnych gazetach ogłoszeniowych. np autogiełda dolnośląska itp. Zobacz na ich strone tam też mają ogłosznia.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Postprzez mglgaz » Poniedziałek, 11 Maj 2009 20:59

Jestem z Zakopanego .Spróbuję poszukać tak jak piszesz w gazetach z ogłoszeniami. Dziękuję ,gdybyś jednak miał namiary dokładne na kogoś kto sprzedaje owies bezłuskowy to proszę daj znać. Dziękuję i pozdrawiam.
mglgaz
 
Posty: 12
Rejestracja: Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 17:38
Miejscowość: Zakopane

Postprzez mglgaz » Niedziela, 31 Maj 2009 16:17

Już znalazłam . Znajomy ma znajomego który zna kogoś kto ma owies . itd. itd.itd ważne ,że mam owies,ale zdaje się będę kończyć z moim hobby , poniewż nie mam czasu i lęgi miałam tak słabe ,że mnie to już zniechęciło.
mglgaz
 
Posty: 12
Rejestracja: Poniedziałek, 27 Kwiecień 2009 17:38
Miejscowość: Zakopane


Wróć do Karmienie i pielęgnacja.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany