wielka kleska

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

wielka kleska

Postprzez michał » Środa, 07 Maj 2008 19:07

dzis w nocy ktoś z mojej miejscowości zrobił mi ładny kawał :evil: :evil: ktoś był tak beszczelny ze otruł mi dwa młode owczarki których weterynasz mi ich nie uratował i wypuscił mi z woiler wszystkie bazanty :evil: podejrzewam kogoś bo ostatnio przychodził taki facet i chciał kupic pare bazantów i nachodził mnie codzień . ratują mnie teraz jaj które mam w iinkubatorze bedą kluc sie na dniach mam nadzieje ze bedzie dobrze . udało mi sie przez cały dzien odzyskac dwa bazanty łowne samice i jedną wengierską samice . i 4 przepiórki jak uwazacie powinienem zgłosić to na policje mam od weterynarza pozwolenia na hodowle barzantów przepiórekmi kuropatw hodowałem tylko dwa te gatunki weterynasz przyjerzdzał domnie co tydzień dogladać jej.

prosiłbym o pomoc z waszej strony jaką kolwiek . czy maci moze jaja kuropatw czy przepiórek lub bazantów bananowych czy złocistych łownych niechce bo mam ndzieje ze moje sie dobrze wykluja
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez marcinerek » Środa, 07 Maj 2008 20:20

michal - szczerze wspolczuje.
Mi w lutym tez ktos psy potrul ale w moim przypadku na szczescie ptakow nie wypuscil - woliery mam zamykane na klodki a siatki z 4 mm drutu. Szczecie z nieszczesciu.
jezeli masz mozliwosc to nie odpuszczaj draniowi!!

Ja niestesty nie mialem jak udowodnic winy i mam 4 podejrzanych ale zadnego za reke nie zlapalem wiec nie moge ich oskarzyc, i nawet nie wiem, ktory i czy to ktorykolwiek z nich.
na policje zlozylem doniesienie ale oni rozlozyli rece - "to tylko 2 psy, po co szopki robic" - i ja ich utrzymuje z podatkow....

a goscia podaj na plolicje - woliery same sie nie otwieraja - wiec niech go przemagluja, moze sie sam przyzna o ile masz sprawniejszych "strozow" pozadku niz ja

Powodzenia.
marcinerek
 
Posty: 106
Rejestracja: Wtorek, 17 Kwiecień 2007 14:44

Postprzez michał » Środa, 07 Maj 2008 20:37

marcinerek - ja tez woilery na kłodki zamykam ale zostały zerwane a jednej nie dał rady i siadka przecieta no mam sasiada policjanta i dałem mu przed chwiląznac o tym i kazał mi sie zgłosić jutro ale tez mysle ze nic nie zrobą bo za reke nie złapałem . ale podejrzewał jeszcze ze on nie ukradł do w jednej było wardzo duzo piór musze kogośwysłać do niego i niech zobaczy czy nie sa tam moje ja miałem bazanty obraczkowane specjalnymi obraczkami dla nich ale karty własnosci nie majątak jak do gołebi bo gdy bym miał to było by jużpo problemie . szkoda mi tych ptaków bo woilery i całą chodowle przygotowywałęm bardzo długo jeszcze zainwestowałem w nowy inkubator fol opcja a jużo ptakach nie wspomne . teraz czekam na młode mam nadzieje ze wykluje sie ich duzo bo terenu duzo poswieciłem dla nich .

musze jak najszybciej odbudowac hodowle ale teraz zaczne hodowac kilka gatunków bazantów . musze jeszcze hodowle teraz zarejestrować czy cośtakiego i ubespieczyć tak moj znajowy w radomsku ma zrobione . no i nowe pieski kupic ale tym razem grozniejsze :twisted: :twisted:
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez akcent » Niedziela, 11 Maj 2008 11:49

Hmmm to musi być niezły wróg żeby takie coś zrobić...

Nikt dla jajec nie truje psów po czym wypuszcza ptaki. Akcja zaplanowana i świadoma.

Zobacz u tego kolesia (podejrzanego ) i jeśli zobaczysz swoje to załatw to siłą lub podaj nawet do sądu.

Wtedy odpowie dziad również za zgon 2 owczarków
[URL=http://forum.bazanty.pl/viewtopic.php?p=2352#2352]Potrzebujesz inkubatora?
Zajmujemy się produkcją ptasich inkubatorów za niskie ceny!! SPRAWDŹ
[/URL]
akcent
 
Posty: 76
Rejestracja: Piątek, 11 Kwiecień 2008 11:35

Postprzez michał » Niedziela, 11 Maj 2008 12:56

moich paków u niego nie mam wysłałem kogoś obcego zeby sie zorjetował co i jak . zgłosłem to na policje ale oni nic . popytali troszke i powiedzieli ze niema zadnych podejrzen do tego goscia . teraz remontuje wszyskie woilery a dzis już kupiłem pieski do ochrony musze sie pospieszyć bo dzis mi sie zaczeły jaja kluc :D mam nadzieje ze legi udane bedą
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez akcent » Niedziela, 11 Maj 2008 13:17

Z pewnością będą udane :D

U mnie wczoraj zaczęły się lęgi a dziś wyszły z jaj 8)
[URL=http://forum.bazanty.pl/viewtopic.php?p=2352#2352]Potrzebujesz inkubatora?
Zajmujemy się produkcją ptasich inkubatorów za niskie ceny!! SPRAWDŹ
[/URL]
akcent
 
Posty: 76
Rejestracja: Piątek, 11 Kwiecień 2008 11:35

Postprzez kogut » Niedziela, 11 Maj 2008 20:13

Niestety, wszędzie trafiają sie "źli" ludzie żeby nie powiedzieć idioci.
Ze zwykłej złosci, może z zazdrości, moze nikt mi takiego czegoś nie zrobił, ale kiedyś miałem woliere przylepionom do płotu, kilka osób (nie wszystkie) które spacerowały z psem, bardzo ich bawiło jak pies ujjadał po płocie a bażanty rozbjały się o siatkę.
Tak straciłem 2 kurki i przeniosłem woliere.
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez michał » Niedziela, 11 Maj 2008 21:13

ja naszczescie mam woilery za domem ale tez przy płocie ale sasiad jest ok tez mu to sie bardzo podoba i czesto z małym synem przygladają sie . mowił ze by załozył sobie i bazanty ale trzyma pare pawi i jakies papógi
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany