jakie zapewnic warunki??

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

jakie zapewnic warunki??

Postprzez gege » Sobota, 19 Kwiecień 2008 14:14

witam.jakie mam zapewnic warunki do moim japonskim przepiorkom (mam parke) zeby moja samica usiadla na jajkach??wiem ze one nie siedza na jajkach ale zdazaja sie przypadki ze moga usiasc.czy moge zapewnic im jakies warunki np w klatce wylozyc kamieniami i jakimis drzewkami?? z gory dzieki
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez michał » Niedziela, 20 Kwiecień 2008 13:46

witam . ja niewiem bo dopiero zaczynam hodowle . a moze wiesz jak rozpoznac samczyka :) bo ja nie trzymam przepiórki z bazantami i niewiem czy mam samczyka nie widze wcale jajek czy przepiórki zamknac w jakiejs klatce zeby były same chodzą one po poierzchni 40 metrów kwadratowych ale przesiadują w kurniku zadko wychodza na woilere . prosiłbym o jakies porady związane z hodowlą przepiórek

dzieki i pozdrawiam
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez gege » Niedziela, 20 Kwiecień 2008 14:53

witam.ile masz tych przepiorek japonskich??a mozesz mi wyjasni co tu napisales??bo ja nie trzymam przepiórki z bazantami i niewiem czy mam samczyka nie widze wcale jajek nie moge tego zroumiec.narq
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez michał » Poniedziałek, 21 Kwiecień 2008 15:58

ja mam na woilerce razem przepiórki i bazanty w jednym pomieszczeniu je trzymam . chodzi mi o to ze jużpowinny znosić jaja przepiórki a nic nie znajduje i moze byćtaka opcia ze nie mam samca ze mam same samiczki wiedz chciałbym je jakoś odróznić mam ich 7 wychodowałem je jesienią sam i dlatego niewiem jak rozpoznać samca
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez gege » Poniedziałek, 21 Kwiecień 2008 17:07

oddziel ich od bazantow i trzymaj je osobno.a co do rozpoznania plci jak ich pzreniesiesz to jak beda jadly to samica bedzie rozwalala pokarm lub samiec tez jest mniejszy od samicy.i jeszcze jedno jezeli nie ma jajka to moze sa to same samce??bo kurka chyba bez koguta tez by nosila??a moze bazanty jedza ich jajka??PoZdRo
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie

Postprzez michał » Poniedziałek, 21 Kwiecień 2008 18:26

wielkie dzieki jutro je przeniose do jakiejs klatki . a mozesz mi jeszcze powiedziec czy duza ta klatka musi być . byłem przed chwila unich i sie przyjzałem i sa dwie miejsze od reszty.

pozdrawiam i udanych legów zycze
michał
 
Posty: 61
Rejestracja: Niedziela, 02 Grudzień 2007 21:23
Miejscowość: końskie

Postprzez gege » Poniedziałek, 21 Kwiecień 2008 18:55

witam
.dziś zmierzyłem klatkę w której są przepiórki. długość 94 na 55cm i wysokość 80cm. one są trzymane w stajni przy oknie wiec jak jest słońce to im jest ciepło. mam też klatkę dla królików w tej stajni i mam wolne oczko długość tego oczka wynosi 88 na 66cm i wysokość 50cm.
1.która z tych klatek będzie lepsza żeby przepiórka usiadła na jajkach??
2.która z tych klatek będzie lepsza dla chińskiej czy japońskiej??
3.chciałbym zakupić japońską, która jej matka siedziała na jajkach, lub tą starą przepiórkę.
proszę o odpowiedz z góry dzięki i pozdro dla hodowców przepiórek i innych hodowców ptaków.
gege
 
Posty: 93
Rejestracja: Wtorek, 08 Kwiecień 2008 14:07
Miejscowość: woj.swietokrzyskie


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany