Trutka na szczury - jaką wybrać?

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Re: Trutka na szczury - jaką wybrać?

Postprzez Martuś » Czwartek, 28 Listopad 2019 16:20

Nie wiedziałam nic takiego, ale używałam protect home i zadziałał, więc jestem zadowolona. Moja siostra 2 lata stosowała jakieś pułapki, czy odstraszacze dźwiękowe, i nic to nie dało. Też się przerzuciła na trutki.
Martuś

Postprzez la Vivva » Czwartek, 28 Listopad 2019 16:29

Martuś napisał(a):Nie wiedziałam nic takiego, ale używałam protect home i zadziałał, więc jestem zadowolona. Moja siostra 2 lata stosowała jakieś pułapki, czy odstraszacze dźwiękowe, i nic to nie dało. Też się przerzuciła na trutki.

Ja się męczyłam z gryzoniami parę miesięcy i stosowałam parę trutek, a ostatnią była właśnie rodicum extra - wykończyła gniazdo. Chwała, bo już dostawałam piany i wrzeszczałam na kota, że się leni :p
la Vivva

Postprzez Ola6 » Czwartek, 28 Listopad 2019 16:34

Martuś napisał(a):Nie wiedziałam nic takiego, ale używałam protect home i zadziałał, więc jestem zadowolona. Moja siostra 2 lata stosowała jakieś pułapki, czy odstraszacze dźwiękowe, i nic to nie dało. Też się przerzuciła na trutki.

Ja też inwestowałam w takie technologie, ale się nie sprawdziły - wyrzuciłam dużo pieniędzy w błoto. Cóż, nie może być idealnie. W każdym razie po Protect Home mam już spokój ze szczurami.
Ola6

Poprzednia

Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany