Inkubatot+ klujnik

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Inkubatot+ klujnik

Postprzez egon488 » Środa, 02 Styczeń 2019 22:00

Witam. Zwracam się do kolegów o poradę. W minionym sezonie inkubowalem, bazanty o ile inkubacja na poziomie 40 % to dla mnie porażka to odchow przebiegł wzorowo. W tym sezonie chce kupic inkubator w sumie dwa. Poprzedni sprzedalem, nie spełniał oczekiwan. W związku z tym że wszyscy zalecają przechowywanie jaj 7 dni postanowiłem kupić inkubator Producent twierdzi że pomieści on ok 96jaj bazanta. Z moich założeń wynika że 12 kur lownego, 3 kury melanistycznego. Jedna kaukaskiego, jedna królewskiego i jedna srebrzystego. Dadza mi po selekcji jaj nie wymiarowych uszkodzonych itp okolo 50 szt. Wkłady co tydzień wymagaja klujnika. Wybrałem Koszt jest znaczny ale sprzęt który wybrałem nie powinien mnie rozczarować. Dodam jeszcze że to mój drugi sezon i nie planowałem jeszcze legow ani pozyskania jaj. Czekam na sugestie, rady, moze tańsze alternatywy. :)
egon488
 
Posty: 2
Rejestracja: Sobota, 30 Czerwiec 2018 15:10

Re: Inkubatot+ klujnik

Postprzez egon488 » Piątek, 08 Luty 2019 13:54

Widzę że forum umarło. Dobra, kupiłem zobaczymy czy dobrze zrobiłem.
egon488
 
Posty: 2
Rejestracja: Sobota, 30 Czerwiec 2018 15:10


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany