Uciekł bażant - jak go złapać ???

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Uciekł bażant - jak go złapać ???

Postprzez zbyniu78 » Środa, 18 Grudzień 2013 8:23

Witajcie mam problem, jakimś cudem bażant wydostał mi się z woliery i w tej chwili widzę go jak biega tuż za ogrodzeniem mojej działki. Czy możecie podpowiedzieć jakiś sposób na złapanie tego cwaniaka?
zbyniu78

Re: Uciekł bażant - jak go złapać ???

Postprzez zigi69 » Środa, 18 Grudzień 2013 14:40

odp: jak najszybciej :D

Przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać.
Sposoby dwa jeden dajesz zboże w miejsce gdzie ograniczasz możliwość szybkiej ucieczki bażantowi np w rogu ścian i kasarkiem go łapiesz lub ustawiasz siatkę i jak pod nią wejdzie to ją opuszczasz. A drugi śledzisz go gdzie będzie nocował i w nocy skradasz się i go łapiesz. Jest jeszcze trzecia opcja właśnie zasiliłeś dziką populację bażantów ;)
zigi69

Miejscowość: Gierałtowiczki

Postprzez zbyniu78 » Piątek, 20 Grudzień 2013 9:14

Zigi Twoja pierwsza rada - bezcenna :D Zadziałała rada nr dwa + pasza wysypana, dzięki za podpowiedzi!!! :)
zbyniu78

Postprzez zigi69 » Piątek, 20 Grudzień 2013 11:23

JA kasarkiem złapałem swojego bażanta jak mi kiedyś uciekł. Zresztą w wolierze jak mam złapać jakiegoś bażanta to tez go kasarkiem łapie, mam już taki który tylko do tego używam.
POzdrawiam
zigi69

Postprzez zbyniu78 » Poniedziałek, 23 Grudzień 2013 9:07

Ja tak czytam jaki kasarek, co to jest a Ty miałeś na myśli taki chwytak z siatką, jak podbierak :D Też dobry pomysł ale trzeba się nabiegać ;]
zbyniu78

Postprzez zigi69 » Poniedziałek, 23 Grudzień 2013 22:12

zbyniu78 napisał(a):Ja tak czytam jaki kasarek, co to jest a Ty miałeś na myśli taki chwytak z siatką, jak podbierak :D Też dobry pomysł ale trzeba się nabiegać ;]

No dokładnie dokładnie, hehe u nas się mówi kasarek na podbierak ale taki który używa się do łowienia ryb na stawach.
zigi69

Postprzez kazik » Piątek, 27 Grudzień 2013 8:53

Jakby śnieg leżał to bażant sam by przyszedł z głodu ;)
kazik

Postprzez hunter » Piątek, 10 Listopad 2017 15:38

Zastanawiam się nad zakupem: https://www.hodowlany.pl/i721_Chwytak_s ... ierze.html mogę Was prosić o opinię? Z zamiłowania wędkarza- sprawdzi się chyba również na ryby więc miałbym 2 w 1
hunter

Postprzez magdafru » Czwartek, 22 Marzec 2018 23:42

Moge podpytac wujka jak temat jeszcze aktualny ;)
magdafru

Postprzez silmonweta » Środa, 19 Grudzień 2018 14:46

Præcis hvad hr. Harry gør sammen med Chief Stubber behøver ikke at ende med at blive minutielt omtalt. Der kunne uden tvivl være tale om, hvilken relativ George ikke kunne flygte gennem chefen, hvor han eller hun genkendte præcis hvad der kunne skyldes ved at oplyse faktane, han eller hun informerede alt, hvad han eller hun forstod. det spørgsmål fra £ 500 Relative George oplevede sig virkelig allerede blevet behandlet. Den faktiske tilbagebetaling oplevede udført ham eller hende absolut ingen form for støtte hvad nogensinde. Associated med Chief Stubber s jobsamtale sammen med Mister Harry absolut intet yderligere kræve ret nu ender med at blive angivet. Men det Nike EXP-Z07 Zoom Fly sko billig skal beskrives, hvilken mr. Harry, bragte den forkerte vej ned gennem fejlagtige oplysninger, skabte en fejl vedrørende fru Morton, såvel som opdaget deres fejl. Han eller hun lignede ikke fru Morton, men han eller hun forlod ikke kvinden uden tilstrækkelig undskyldning. Gennem fru Morton han eller Nike M2K Tekno sko opdagede hun absolut ingenting hvad nogensinde med hensyn til Relative Nike sko George, intet derimod, hvilket fru Morton ikke nægtede, som din kvinde havde været bekendt med Chief Hotspur.
silmonweta

Postprzez komor » Czwartek, 20 Grudzień 2018 8:06

Ja zrobiłem sam kasarek z siatki polietylenowej o oczku 2,5 cm. Wyszło mnie ekonomicznie ;)
komor

Postprzez stasiu77 » Czwartek, 20 Grudzień 2018 13:59

A skąd wziąłeś kolego obręcz ? :)
stasiu77

Postprzez komor » Piątek, 28 Grudzień 2018 8:13

A u mnie na strychu dużo rzeczy się znajdzie. Akurat miałem coś takiego
komor

Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany