opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez janek » Poniedziałek, 06 Luty 2012 8:13

Witajcie. Zastanawiam się nad kupnem powyższego modelu inkubatora wyprodukowanego przez firmę Brinsea. Ktoś mógłby mi doradzić czy warto? Może macie jakieś doświadczenia z powyższą marką?

Pozdrawiam,

Janek.
janek
 
Posty: 101
Rejestracja: Wtorek, 24 Styczeń 2012 15:32

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez sputnik » Wtorek, 07 Luty 2012 8:13

Witaj. Po pierwsze, firma Brinsea, moim zdaniem oczywiście, jest światowym liderem w produkcji inkubatorów. Ich urządzenia charakteryzują jakość wykonania i niezawodność.

Wracając do Twojego pytania to myślę, że nie będziesz zawiedziony. Sam osobiście nie miałem styczności z tym modelem. Miałem jednak okazję testować model Octagon 40 Advance EX AUTO i powiem tylko, że to była klasa sama w sobie.

Pozdrawiam ;)
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez Pio45 » Wtorek, 07 Luty 2012 8:19

Hej ta firma ma wiele różnych inkubatorów. Ten nie jest duży (pomieści ok 16 kurzych jaj) czyli dla średniej hodowli. Skoro auto to ma silniczek i nie trzeba się martwić o obracanie jaj. Bardzo wygodne. Z tego co widziałem ma tez pompę do kontroli wilgoci w zestawie. Ogólnie dużo bajerów i udogodnień. Ja mam inny z tej firmy i sprawdza się.
Pio45
 
Posty: 205
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:57

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez konrad.klawikowski » Środa, 27 Maj 2015 20:43

przepraszam, że się wtrącę, ale w jakiej cenie jest ten inkubator bo mnie również interesuje ten model ale z ameryki, a oto strona z inkubatorami : backyardchickens.com mam nadzieję że nie będziesz miał problemu z angielskim, ale zjedź na dół strony i tam będą różne obrazki a pod nimi tabelka i tam znajdziesz sekcję incubators, masz jeszcze other poultry z zwierzętami, i różne takie inne
konrad.klawikowski
 
Posty: 33
Obrazki: 0
Rejestracja: Niedziela, 14 Wrzesień 2014 8:31
Miejscowość: Nowa Kiszewa

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez zbyniu78 » Czwartek, 28 Maj 2015 7:39

Witaj, tutaj masz ceny z polskiego sklepu, po co aż z Ameryki ciągnąć ;):

Kod: Zaznacz wszystko
http://www.fermo.pl/184-aparaty-legowe-brinsea.html
zbyniu78
 
Posty: 107
Rejestracja: Środa, 08 Luty 2012 7:59

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez Marcuus » Czwartek, 10 Wrzesień 2015 22:15

Oo świetna sprawa, ja własnie czegoś takiego szukałem. dzieki
Marcuus
 

Re: opinie Inkubator Octagon 20 Advance AUTO od Brinsea

Postprzez donald997 » Piątek, 15 Kwiecień 2016 12:38

Mam go od stycznie i pierwszy rzut już po wylęgu, moim zdaniem jak na swój pierwszy raz całkiem nieźle ;) na 40 jaj włożonych wykluło mi się 32 więc super :)
donald997
 
Posty: 101
Rejestracja: Wtorek, 26 Styczeń 2016 9:41


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany