podłoże woliery

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

podłoże woliery

Postprzez JarekPowozy » Niedziela, 30 Czerwiec 2013 16:01

Witam
Proszę o info czy dla bażantów łownych woliera może być na podłożu gliniastym .Tylko taki teren u nas występuje .Wybrałem zbocze góry z wystawą południową .Wiem ,że najlepszy byłby piach lub żwir .Przywiozę oczywiście kilka wywrotek żwiru i piachu ale to będzie enklawa 10*10 metrów .Cała woliera ma mieć 45/60 m .

Dziękuję z pomoc .
JarekPowozy
 
Posty: 21
Rejestracja: Sobota, 01 Grudzień 2012 19:07

Re: podłoże woliery

Postprzez garzew2 » Poniedziałek, 01 Lipiec 2013 9:25

Myślę że nie powinno być problemu szczególnie że będziesz jeszcze posypka ze żwiru lub piachu. Ja mam malutką wolierę, ale fragment też często mi zalewa przy każdych większych opadach i bażantom jakoś nigdy to nie przeszkadzało.
garzew2
 
Posty: 105
Rejestracja: Środa, 12 Wrzesień 2012 12:42

Re: podłoże woliery

Postprzez zigi69 » Środa, 21 Sierpień 2013 13:24

Podepnę się pod temat, ponieważ chodzi mi o podłoże w wolierze. Konkretnie czy wapnujecie podłoże w wolierze jeśli tak to mieszacie je czy po górze sypiecie i podobnie jeśli chodzi o nawozy, pytam w kontekście zdrowia bażantów przebywających w wolierze w tym momencie.
Pozdrawiam
Wojtas
zigi69
 
Posty: 255
Rejestracja: Wtorek, 11 Maj 2010 19:48
Miejscowość: Gierałtowiczki


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany