paw i jego choroby

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

paw i jego choroby

Postprzez jerymadam6 » Poniedziałek, 25 Październik 2010 11:36

witajcie mam problem posiadam pawia samca wszystko bylo ok nie wiem co sie z nim dzieje chodzi powolnie jest ospaly mruzy oczkami przykuca nie biega tak jak kiedys :(
blagam pomozcie czy to moze byc wina ze nie ma samicy??? dziekuje za kazde porady pozdrawiam
jerymadam6
 
Posty: 2
Rejestracja: Poniedziałek, 25 Październik 2010 11:23

Re: paw i jego choroby

Postprzez Woliera » Czwartek, 28 Październik 2010 20:27

Napisz czy dajesz jakieś leku swoim pawiom, czy odrobaczasz. Pawie są bardzo wrazliwe na robaczyce - syngamozy. Same robaki bardzo osłabiaja organizm pawia, i zaraz pchają się jakieś choroby.
Woliera
 
Posty: 17
Rejestracja: Piątek, 15 Październik 2010 13:42

Re: paw i jego choroby

Postprzez jerymadam6 » Środa, 03 Listopad 2010 19:42

Woliera napisał(a):Napisz czy dajesz jakieś leku swoim pawiom, czy odrobaczasz. Pawie są bardzo wrazliwe na robaczyce - syngamozy. Same robaki bardzo osłabiaja organizm pawia, i zaraz pchają się jakieś choroby.

dziekuje ze odpisales... nie podaje mojemu pawikowi zadnych lekarstw ani witamin jezeli mozesz to prosze o rade dziekuje i pozdrawiam :)
jerymadam6
 
Posty: 2
Rejestracja: Poniedziałek, 25 Październik 2010 11:23


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany