normanie horor

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

normanie horor

Postprzez przemek20 » Niedziela, 15 Kwiecień 2007 8:18

wstałem wczesnie rano i jak z regóły bywa poszedłem do swych bazantów zeby ich nakarmic!!! podchodze do nowych wolier a tam wszystkie sztuki poduszone przez jakiegos psa i poukładane na kupce!@!! normalnie płakac mi sie chciało na ten widok!!! tym bardziej ze dopiero zacząłem hodowle a tu wszysto mi podusił ten bezpanski pies!! mam prośbe do was wszystkich drodzy hodowcy!! jesli którys z was miał by za duzo młodych i miał by ochote sie podzielic,to bardzo bym prosił o kontakt ze mna na tym forum albo na gg9503903
przemek20
 
Posty: 9
Rejestracja: Wtorek, 06 Luty 2007 16:35
Miejscowość: skierniewice

Postprzez xwiatr » Niedziela, 15 Kwiecień 2007 17:05

To faktycznie dotkliwa strata.
Ale może wynika to z faktu, że twoje woliery są zbyt słabo zabezpieczone.
Jak zbudowane są twoje woliery?
Masz tam jakiś pastuch, albo chociaż drut kolczasty?

Pozdrawiam
xwiatr
 
Posty: 152
Rejestracja: Sobota, 12 Sierpień 2006 0:49

Postprzez pera-p1 » Poniedziałek, 16 Kwiecień 2007 13:51

Jeżeli miałeś ptaki ułożone, to nie pies tylko łaśica, lub kuna.
pera-p1
 
Posty: 10
Rejestracja: Piątek, 09 Luty 2007 21:21
Miejscowość: namysłów

Postprzez kogut » Poniedziałek, 16 Kwiecień 2007 15:35

To wielka strata, sam kiedyś to przechodziłem.

Wydaje mi sie ze miałeś do czynienia z lisem, tak właśnie zachowuje się lis wiem bo u mnie właśnie był lis, ale dałem rade go osaczyć..., skończył kiepsko.
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez przemek20 » Wtorek, 17 Kwiecień 2007 13:11

w siatce była bardzo duza dziura wiec nie mozliwe zeby tro była kuna albo łasica podejrzewam ze to był duży pies albo własnie lis!! jeszcze samice złotego zdążyły mi złożycz 2 jajka :( czujecie znalazłem jak sprzątałem ptaki :(
przemek20
 
Posty: 9
Rejestracja: Wtorek, 06 Luty 2007 16:35
Miejscowość: skierniewice


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany