młode bażanty

Tutaj można umieszczać swoje wszelkie wywody, opowiadania wątpliwości dotyczące systematyki bażantów. Porozmawiamy też który gatunek i dlaczego jest lepszy a drugi gorszy

młode bażanty

Postprzez gagatek » Niedziela, 24 Styczeń 2016 17:11

witam odwiedziłem ostatnio hodowle hobistycznom bażantów i właśćićiel mi powiedział rze nie stosuje iknkubatora tylko zaraz po wykluciu piskląt wyśiedzonych przez matke zabiera je i twierdzi że dzienki temu jego bażancice znoszą jajka dwa a nawet czy razy i mam pytanie czy taka procedyra daje takie wyniki i czy niewyrządza śię tym krzywdy pisklaką
gagatek
 
Posty: 9
Rejestracja: Czwartek, 31 Grudzień 2015 19:28

Re: młode bażanty

Postprzez gagatek » Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 9:48

zgury dzienkuje za odpowieć
:D
gagatek
 
Posty: 9
Rejestracja: Czwartek, 31 Grudzień 2015 19:28

Re: młode bażanty

Postprzez donald997 » Środa, 24 Luty 2016 11:05

Jest taka możliwość. Tak poza tym inkubator służy do inkubacji jaj, czyli można powiedzieć że zastępuje proces wysiadywania jaj przez kwokę. Po wykluciu przenosi się je do klujnika. Także mogą być wychowywane tak jak piszesz :) Pisklakom nie wyrządza się krzywdy, ale pamiętaj żeby zapewnić im odpowiednie warunku, tzn. odpowiednia lampa dająca ciepło pisklakom, pożywienie odpowiednio dobrane oraz woda.
donald997
 
Posty: 101
Rejestracja: Wtorek, 26 Styczeń 2016 9:41


Wróć do Systematyka bażantów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany