Łączenie bażantów w pary

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Łączenie bażantów w pary

Postprzez Rysio » Niedziela, 11 Luty 2007 13:14

Wśród 6 kurek bażanta złotego mam 1 kurę żółtą czy można tak postępować czy lepiej zrezygnować z łączenia ich razem bo czytałem że można tak zrobic
w przeciwieństwie do łączenia diamentu z żółtą :?: :?: :?:
Rysio
 
Posty: 19
Rejestracja: Piątek, 09 Luty 2007 18:33
Miejscowość: Katowice-ochojec

Postprzez kogut » Niedziela, 11 Luty 2007 14:23

Specjalista jezeli chodzi o kolorowe odmiany to nie jestem, nie powinno być chyba wiekszego probemu. Wszystko tez pewnie zależy od tego z jakiej mieszanki pochodzą samice. Efekt zobaczysz chyba dopiero po odchowaniu mlodych.
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez Rysio » Wtorek, 06 Marzec 2007 21:39

Przemyślałem sprawę i kopiłem samca żółtego z 2 kurkami (trochę późno bo 4.03 )mają nową wolierke i żółtą kurę zabrałem złotemu :P który ma teraz 5 kurek a nie 6 będzie mu łatwiej. mam nadzieję że przed lęgami zdążą sie jeszcze zaaklimatyzować :?:
Rysio
 
Posty: 19
Rejestracja: Piątek, 09 Luty 2007 18:33
Miejscowość: Katowice-ochojec

aklimatyzacja bazantów

Postprzez rapit » Środa, 07 Marzec 2007 16:28

Myślę, że spokojnie powinny się zaaklimatyzować, mimo że pogoda za oknem piekna to i tak w kalendarzu mamy pocztek marca.
Powodzenia!
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany