kupie bazanty królewskie

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

kupie bazanty królewskie

Postprzez przemek20 » Wtorek, 17 Kwiecień 2007 20:15

witam wszystkich chodowców!!! jesli którys z was ma na sprzedasz bazanty kreólewskie lub samice złotego to prosze o wiadomosc na forum lub na gg9503903!!!
przemek20
 
Posty: 9
Rejestracja: Wtorek, 06 Luty 2007 16:35
Miejscowość: skierniewice

Postprzez kogut » Niedziela, 22 Kwiecień 2007 10:26

Przemek a ta tragedia co spotkała twoje bazanty, to które bazanty pies ci podusił? królewskie czy łowne, bo miałes takie i takie?
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez przemek20 » Środa, 25 Kwiecień 2007 20:47

podusił mi łownych stadko i złotych!!! królewskich na szczescie jeszcze wtedy nie zakupiłem!!! teraz próbuje odrobic straty,ale o tej porze roku to raczej bez szans conajwyzej po wylegach;(
przemek20
 
Posty: 9
Rejestracja: Wtorek, 06 Luty 2007 16:35
Miejscowość: skierniewice

Postprzez marcinerek » Czwartek, 26 Kwiecień 2007 11:37

Przemek,

moze zamiast na sile kupowac dorosle stadko zastanow sie nad jajkami o ile dysponujesz nasiadka lub inkubatorem,
albo pisklakami - o ile nie dyponujesz powyzszymi?

Ja w marcu stracilem 2 kurki bazanta lownego. Zadusila je kuna.
A skad wiem ze kuna? Bo marnie skonczyla w sobote przed Swietami Wielkanocnymi, przyszla ponownie na "stolowke" do mnie o 2 w nocy i moje psiaki ja dorwaly.
Zostalu pomszczone moje 2 kurki, sasiada 14 kurczaczkow kurek liliputek, i 10 kurczakow zwyklych kur u innego sasiada.
marcinerek
 
Posty: 106
Rejestracja: Wtorek, 17 Kwiecień 2007 14:44

Postprzez rapit » Czwartek, 26 Kwiecień 2007 20:15

No i dobrze jej tak! Ale takie już prawa natury.

A poza tym to pogratulować piesków. Ja w takiej sytuacji raczej nie mógłbym liczyć na swoją pusię :)
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Postprzez marcinerek » Piątek, 27 Kwiecień 2007 7:16

TO jest zaleta jamnikow.
Ale trzeba duzo cierpliwosci do tej rasy, naszczescie moje podworko jest obszerne i ma sie gdzie ten psiak wybiegac.
Wspolczuje psom, ktore cale zycie spedzaja w bloku.

ale odbiegam od tematu.

pozdrowka.
marcinerek
 
Posty: 106
Rejestracja: Wtorek, 17 Kwiecień 2007 14:44


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany