Jak zlikwidować szczura?

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

Jak zlikwidować szczura?

Postprzez garzew2 » Piątek, 14 Grudzień 2012 8:18

Witam. Od pewnego czasu walczę już ze szczurem. Prawie, codziennie zauważam naryte w magazynku koło kurnika. Podkładałem mu różne trutki, przynęty nasączone środkami, niby wszystko znikało, ale ciągle co jakiś czas widzę nowe ślady.
Czy znacie jakieś inne skuteczniejsze sposoby na szczura?
garzew2
 
Posty: 105
Rejestracja: Środa, 12 Wrzesień 2012 12:42

Re: Jak zlikwidować szczura?

Postprzez sputnik » Piątek, 14 Grudzień 2012 8:28

Pozostaje Ci zainwestować w jakąś szczurołapkę dobrą. Na twoim miejscu wybrałbym zatrzaskową, nie żywołowną bo jakoś nie przepadam za szczurami :twisted: Takie pułapki zatrzaskowe na szczury nie są drogie także wydasz powiedzmy 50 zł ale kupisz kilka sztuk i bardzo szybko rozwiążesz problem.
sputnik
 
Posty: 288
Rejestracja: Poniedziałek, 23 Styczeń 2012 14:14

Re: Jak zlikwidować szczura?

Postprzez RADEK-ZAMOŚĆ » Sobota, 15 Grudzień 2012 20:35

ja urzywam takich gotowych saszetek z trucizną wyglada to jak zapakowane cukierki maja coś w sobie co przyciąga szczury położe z dwa dni w miejscu gdzie widze jakieś podkopy i tak po 5 dniach znajduje martwego lub ledwo żyjacego gryzonia i zawsze zdychaja na powierzchni a nie w jakiś norach więc mam pewność że środek działa



www.ptakiozdobnezamosc.pl.tl
RADEK-ZAMOŚĆ
 
Posty: 92
Rejestracja: Niedziela, 11 Marzec 2012 16:52

Re: Jak zlikwidować szczura?

Postprzez didia12 » Poniedziałek, 17 Grudzień 2012 8:19

Powiem ci, że trutki nie zawsze działają. Szczury to bardzo mądre zwierzęta. Sama również parę miesięcy temu miałam problem ze szczurem. Też próbowałam z różnymi trutkami w formie granulek, czy środka do nasączania trucizną pokarmu. Wszystko zawsze znikało a szczur i tak grasował. Później, gdy odkryliśmy jego norę okazało się, że on tam to wszystko poznosił, ale niczego nie tknął.:evil:
didia12
 
Posty: 54
Rejestracja: Środa, 17 Październik 2012 7:13


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany