Inkubator Ibator 60

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

Inkubator Ibator 60

Postprzez shax178 » Czwartek, 27 Listopad 2014 9:53

Witam wszystkich na forum:)
Bardzo proszę o informacje na temat inkubatora IBator 60. Czy jest warty swej ceny, czy go polecacie, jaki jest procent wylęgu?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje.
shax178
 
Posty: 4
Rejestracja: Czwartek, 27 Listopad 2014 9:51

Re: Inkubator Ibator 60

Postprzez zbyniu78 » Piątek, 28 Listopad 2014 9:59

Witamy na forum :) Miałem ten inkubator dwa lata temu jak miałem mniej jajek i ogólnie byłem zadowolony. Potem sprzedałem go znajomemu i chyba korzysta do dzisiaj z niego.

Skuteczność średnio miałem na poziomie 80-85%, ale pamiętaj, że 100 % to chyba nigdy nie będziesz miał. Jakbym miał wymieniać zalety to prosta budowa i obsługa, dobre trzymanie temperatury no i dobry sterownik. Z wad to brak wyświetlacza temperatury i wilgotności (trzeba mieć termometr i higrometr) i automatycznej tacy. Ale w tej cenie to chyba nic lepszego nie znajdziesz :)
zbyniu78
 
Posty: 107
Rejestracja: Środa, 08 Luty 2012 7:59

Re: Inkubator Ibator 60

Postprzez xwiatr » Wtorek, 30 Grudzień 2014 1:17

Witam,

Ja mam inkubator Ibator Home 60 (bo taka jest hyba jego pełna nazwa). Inkubatorek śmiga u mnie od 3 lat. W sezonie robię 3-4 inkubacje. Mam kilka inkubatorów większych a tego używam, jak mi miejsca braknie. Generalnie działa super. Nie mam zastrzeżeń, bardzo prosta obsługa, nie ma zbędnych dodatków, po prostu się go włącza i działa. Skuteczność też w porządku. Aż jestem zdziwiony, że często lepiej wychodzi niż w tych większych.

Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało na priwa, lub tutaj na forum. Jak będę mógł to pomogę.

Pozdrawiam
xwiatr
 
Posty: 152
Rejestracja: Sobota, 12 Sierpień 2006 0:49


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron
Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany