eksport bazanta

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

eksport bazanta

Postprzez kudlaty » Środa, 06 Grudzień 2006 10:18

Witam!

Faktycznie Wasza str jest najlepsza na necie,odnosnie hodowli bazanta lownego.kiedys pytalem o eksport bazantow jako szal.zarejstrowalem sie ponownie , ponieważ nie moglem sie zalogowac.
jesli ktos jeszcze wie cos na ten temat prosze o pomoc poniewaz mam z tym problem,piszac prace lic o hodowli bazanta lownego z przychowkiem na eksport. :),potrzebuje tez informacji o rocznych kosztach prowadzenia hodowli z wyszczegolnieniem,oraz o zyskach z hodowli.

Dzieki.Pozdrawiam Wszystkich miłośników bażantów!!!
kudlaty
 
Posty: 2
Rejestracja: Środa, 06 Grudzień 2006 9:56
Miejscowość: podkarpacie

Postprzez kogut » Środa, 06 Grudzień 2006 20:03

Wydaje mi się że znam się trochę na bażantach, ale hodowli hobbystycznej. Wydawało mi się ze potrafię odpowiedzieć na wiele pytań, jednak to mnie przerasta :?

Pozdrawiam
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez Admin » Środa, 06 Grudzień 2006 21:55

Witam,
Pamiętam naszą rozmowę, obiecałem nawet, że przyłożymy sie i napiszemy coś bardziej szczegółowego. Chęci mamy jednak z czasm gorzej. Zamierzamy napisać bardziej szczegółowy artykuł, o kosztach, żywieniu, infrastrukturze jednak temat ciągle schodzi, myślę ze jak zima zawita juz na dobre to wieczorami znajdzie się wiecej czasu.

Mam nadzieje, że uda się stworzyć coś co bedzie przydatne przy twojej pracy.

Możesz napisać jakie terminy Cię gonią, do kiedy masz czas?
Admin
Good
 
Posty: 27
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 11:10
Miejscowość: Klon

Postprzez Bażant Węgierski » Niedziela, 10 Grudzień 2006 18:29

Witam Panów i Panie!!

Mam pytanko. Jak najlepiej dostarczyć do klienta bażanty żeby przeżyły :?: ??
Bażant Węgierski
 
Posty: 3
Rejestracja: Niedziela, 29 Październik 2006 18:33
Miejscowość: Polkowice

Postprzez xwiatr » Poniedziałek, 11 Grudzień 2006 14:36

No tutaj Bażancie Węgierki trzeba przede wszystkim kierowac się względami humianitarnymi. Oczywiście wszystko zależy gdzie i jaką ilośc nalezy dostarczyć.
Ja często wysyłam pocztą. Oczywiście mniejsze ilości. Poczta polska udostpęnia taką usługę. Zawsze pakuję je w karton wsybując do środka nieco ziarna. Wysyłam w poniedziałek, aby nie leżaly gdzie w urzędach przez weekedn czy święta. Z reguły paczka idzie 1-2 dni.
Nie zdażyło mi się, jeszcze aby który nie przeżył, więc jestem zadowolony.

Oczywiście najlepszą metodą jest taka, gdy klient przyjeżdża sam do nas i zabiera je własnym transportem. Ale takie sytuacje zdarzają się rzadko...
xwiatr
 
Posty: 152
Rejestracja: Sobota, 12 Sierpień 2006 0:49

Postprzez młody » Niedziela, 17 Grudzień 2006 23:07

Dobrze jest też wrzucić troche zielonego, tak mi polecono. Jakiś liść kapusty, lub coś co zawiera więcej wody. Bo ziarno to chyba nie jest najlepszy pomysł.
młody
 
Posty: 161
Rejestracja: Piątek, 08 Wrzesień 2006 12:18
Miejscowość: Podkarpackie


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany