chory bażant

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

chory bażant

Postprzez jaga » Poniedziałek, 07 Listopad 2011 20:17

Witam, mam problem z młodym bażantem. 2 dni temu złapałam go żeby zasypać go proszkiem na insekty, po czym następnego dnia rano już nie chodził. do tej pory nie wstaje, próbuje sie dzwigać ale kończyny wydają sie być bezwładne. do tej pory nie było z nim żadnych problemów. czy ktoś może mi doradzić co w tej sytuacji robić, jak moge mu pomóc?
jaga
 
Posty: 2
Rejestracja: Poniedziałek, 07 Listopad 2011 20:07

Re: chory bażant

Postprzez rapit » Wtorek, 08 Listopad 2011 20:37

Jak wpadłaś, na to żeby zasypywać bazanta jakimś proszkiem na robaki. Pewni najadł się tego i zatruł. Napisz co to za środek użyłaś to postaram się coś doradzić.
rapit
 
Posty: 241
Rejestracja: Poniedziałek, 28 Sierpień 2006 10:39
Miejscowość: Polska

Re: chory bażant

Postprzez jaga » Środa, 09 Listopad 2011 19:55

proszek nazywa sie insectin. jak wpadłam? po prostu okazało sie że bażanty które kupiłam niedawno miały wszy, dlatego zasypałam je tym proszkiem. myśle że do zatrucia nie doszło, ponieważ w dalszym ciągu ma duży apetyt. niestety dalej nie chodzi...
byłam u weterynarza i dostałam wit. B1 do wody.
jaga
 
Posty: 2
Rejestracja: Poniedziałek, 07 Listopad 2011 20:07


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany