chcę założyć hodowlę bażanta łownego potrzebuję pomocy

Tutaj piszemy na luźne tematy, niekoniecznie związane z tematyką bażantów. Jeżeli wątek, który zamierzasz rozpocząć nie pasuje do innych kategorii to zrób to w tym dziale

chcę założyć hodowlę bażanta łownego potrzebuję pomocy

Postprzez remszy1 » Niedziela, 08 Lipiec 2012 15:55

ja mam powierzchnię około 40mkw jest ona na sadku pomiędzy śliwkami obok strumyka, rośnie tam ładna trawka. Chciałbym założyć hodowlę bażanta czy wystarczy siatka na wysokość 170cm. Ile zmieściłbym tam bażantów. Poidła to sobie kupie, czy muszę je karmić paszą ponieważ mój tato jest rolnikiem i mamy zboża bo to chce zrobić na gospodarce. Nie wiem czym udekorować mu pomieszczenie moglibyście mi podać nazwę krzaków jakie bym mógł zasadzić. A i jeszcze gdzie bym mógł sprzedawać te bażanty i czy na tym zrobił by biznes nieduży ale choć trochę. Trza by było im jakiś daszek z grzędą zrobić nie a dla małych to muszę jakieś osobne pomieszczenie robić i czym je karmić a jajka to sama wychowa kurka czy muszę je dać pod kurę. Czy mogę trzymać z bażantami kury nioski i zielononóżki i liliputki bo chciałbym zrobić też tam kurnik da kur. Proszę o odpowiedzi bo nie wiem czy to wypali. siatkę sobie zamówię. A jeszcze czy małe bażanty potrzebują jakieś większej opieki czy mogą normalnie zacząć żyć z dużymi bażantami. To na tyle czekam na odpowiedzi mam nadzieję że mi ktoś poradzi dobrze i hodowla będzie udana. :D
remszy1
 
Posty: 17
Rejestracja: Sobota, 07 Lipiec 2012 19:11

Re: chcę założyć hodowlę bażanta łownego potrzebuję pomocy

Postprzez zigi69 » Niedziela, 08 Lipiec 2012 21:05

Kolego jeśli przeczytasz kilka kilkanaście wątków na forum to gwarantuje że znajdziesz w nich odpowiedzi na większość pytań, możesz również sprawdzić watki w których ja się udzielałem i w nich na pewno znajdziesz odpowiedzi na pytania które zadałeś.
zigi69
 
Posty: 255
Rejestracja: Wtorek, 11 Maj 2010 19:48
Miejscowość: Gierałtowiczki


Wróć do O wszystkim.... i o niczym...

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany