bażanyki po opuszczeniu przez kurę

Okres inkubacji to dla hodowli najważniejsza sprawa. Od tego zależy skuteczność naszej hodowli.
Piszcie tutaj o swoich problemach podczas inkubacji, klucia, odchowywania w pierwszych dniach życia ptaków.

bażanyki po opuszczeniu przez kurę

Postprzez niunio1983 » Czwartek, 09 Lipiec 2009 12:48

więc mam 5 jednotygodniowych bażantków mongolskich które przebywają z kurą domową która je wysiedziała w zbitej z desek zagrodzie.kura ta po pewnym czasie będzie chciała opóścić tą zagrodę i zamieżam ją wypuścić na dwór ale bażantki zostawię tak by osiądnęły 6-7tygodni i w tym wieku pójdą do woliery.a teraz pytanie jak juz będą bez kury jak z nimi postępować czy grzać je żarówką(kwoką)w dzień i w nocy?
niunio1983
 
Posty: 16
Rejestracja: Środa, 10 Czerwiec 2009 11:31
Miejscowość: siedlce

Postprzez młody » Czwartek, 09 Lipiec 2009 15:43

Ja bym rozważyłpozostawienie sił akury w przygotowanym wybiegu. i ona się najlepiej nimi zaopiekuje. Jeżeli nie to konieczny będzie promienik a jedzenie to najlepiej pasza, jak masz ich tak mało to mozesz wzbogacac karmę siekanym jakiem.
młody
 
Posty: 161
Rejestracja: Piątek, 08 Wrzesień 2006 12:18
Miejscowość: Podkarpackie

Postprzez niunio1983 » Czwartek, 09 Lipiec 2009 20:00

oki czyli jak kura będzie chciała na dwór to pójdą razem z kurą do woliery jest już gotowa na ich przyjęcie.co do paszy to prowadze sklep z paszami dla zwierząt i mam wszystko co można dać bażantom :) .najbardziej martwi mnie pogoda bo cały czas pada i zimnawo w wolierze.
niunio1983
 
Posty: 16
Rejestracja: Środa, 10 Czerwiec 2009 11:31
Miejscowość: siedlce


Wróć do Inkubacja i wylęgi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany