3 bażanty na 10 m2

Wszystko to co niezbędne jest do hodowli bażantów. Porady i sugestie na temat budowy wolier, pomiesczeń odchowalnikowych, itp. Pytania jak zrobić, jak zorganizować itp...

3 bażanty na 10 m2

Postprzez wydra » Środa, 28 Marzec 2007 14:02

Sprawa wygląda tak. Miałem w wolierze o takich wymiarach 2 na 5 m. Parkę bażantów łownych. Jak pisąłem już na tym forum kogut przestraszył się czegoś i uderzył w coś twardego tak nie fortunnie że doznał bardzo poważnego urazu szyji no i wczoraj padł. Od kilku dni widząc jego stan i za namową kolegów z tego forum zacząłem szukać nowego.
No i tu pojawił się problem nigdzie nie mogę dostać jednego samca. Natomiast na allegro można kupić parkę tych ptaków cena spora ale jednak chciałbym mieć w tym roku młode. Więc chciałbym się dowiedzieć czy tymczasowo nie będzie im za ciasno jak będzie jeden kogut i dwie kurki.
Dodam że w przyszłości mam zamiar powiększyć im wolierę o ile doczekam się młodych.
wydra
 
Posty: 23
Rejestracja: Niedziela, 25 Marzec 2007 10:19
Miejscowość: Turek

Postprzez kogut » Środa, 28 Marzec 2007 17:53

na 3 sztuki 10 metrów? moim zdaniem spokojnie wystarczy
kogut
 
Posty: 246
Rejestracja: Czwartek, 10 Sierpień 2006 18:12

Postprzez Hodowca1992 » Wtorek, 18 Wrzesień 2007 16:10

Na trzy bażanty taka woliera wystarczy. Pamiętaj aby powiększyć wolierę gdy będą młode. Pozdrawiam Hodowca1992
Hodowca1992
 
Posty: 6
Rejestracja: Niedziela, 09 Wrzesień 2007 21:06
Miejscowość: Pękanino


Wróć do Urządzenia hodowlane

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości

Polecamy:
Hodowla bażantów

Reklama:
Inkubatory do jaj
Sklep hodowlany